Mercedes'ten bebek katili İsrail'e milyonluk yardım! CEO duyurdu...

Dünyanın en önemli otomotiv üreticilerinden Mercedes, Gazze'de bir ayı aşkın süredir katliam yapan İsrail'e adeta para akıttı. İsrail Merkezli kuruluşa bağışta bulunduklarını açıklayan şirket CEO'su Kaellenius, "Onların güvenliği en büyük önceliğimiz. Mağduriyetlerin hafifletilmesine katkı yapmak istiyoruz" dedi.

Alman otomotiv devi Mercedes, Gazze'de soykırım yapan işgalci İsrail'e desteğini açıklayarak büyük bir maddi yardım yaptı.

CEO OLA KAELLENİUS YARDIMI AÇIKLADI

Mercedes-Benz CEO'su Ola Kaellenius, İsrail'e ve ona açıktan destek veren Almanya merkezli kuruluşa maddi yardımda bulunduklarını duyurdu.

Kaellenius yaptığı paylaşımda 'İsrail'e karşı yapılan terör saldırılarının kendisini derinden sarstığını' söyledi.

Bu durumun Orta Doğu'daki barışa olası yansımaları konusunda "son derece endişeli" olduğunu anlatan Kaellenius, "Bölgede meslektaşlarım, uzun süredir tanıdıklarım ve iyi dostlarım var." dedi.

1 MİLYON EURO YARDIM

LinkedIn paylaşımıyla 1 Milyon Euro paylaşım yaptıklarını duyuran Mercedes-Benz CEO'su Kaellenius, şu ifadeleri kullandı:

Son günlerde çeşitli kurum ve kuruluşlarla temasa geçtik. Sahadaki mağduriyetlerin en azından bir nebze de olsa hafifletilmesine katkıda bulunmak istiyoruz.

Mercedes-Benz, kurtarma araçlarının satın alınmasına yönelik yardım kuruluşları United Hatzalah'ın yanı sıra, kardeş kuruluşlarla birlikte bölgedeki insani yardımları koordine eden Alman Kızılhaçı'na toplam 1 milyon euro bağışta bulunuyor.

Mercedes'ten bebek katili İsrail'e milyonluk yardım! CEO duyurdu...

CEO Kaellenius yazısını "Tel Aviv'deki Ar-Ge tesisimizin ekibiyle elbette sürekli iletişim halindeyiz ve onların güvenliği en büyük önceliğimiz." diyerek tamamladı.

United Hatzalah, İsrail genelinde gönüllülük esasına dayalı acil tıbbi hizmet kuruluşu olarak biliniyor.

 

Mercedes'ten bebek katili İsrail'e milyonluk yardım! CEO duyurdu... ile ilgili etiketler Mercedes İsrail
GÜNÜN VİDEOSU

İşte 5.1 büyüklüğündeki deprem sırasında Bursa'da yaşanan panik anı!

Merkez üssü Marmara Denizi Gemlik Körfezi olan 5.1 büyüklüğünde deprem sırasında Bursa'da panik anları güvenlik kameralarına böyle yansıdı.