Meral Akşener'den altılı masaya çok sert sözler: O seçim kazanılabilsin diye ben zehir içtim zehir...

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Altılı Masa'da yaşanan adaylık krizine ilişkin açıklamalarda bulundu. Akşener, Trakya Bölgesi İstişare Toplantısında konuştu. Kutuplaştırma siyasetinin önüne geçemedik diyen Akşener, "Çünkü 2017'de referanduma sunulan partili cumhurbaşkanlığı sistemi Türkiye'yi ittifaklara mecbur bıraktı ve iki kutuplu bir dünya haline getirdi." dedi.

14-28 Mayıs seçimlerindeki tarihi hezimetin ardından sonrası partisi için bir çıkış yolu arayan İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, yerel seçimler öncesi CHP'ye ittifak paydaşlarına sert ifadelerle yüklendi.

"BEN MASA YIKMADIM, SEÇİM KAZANILSIN DİYE ZEHİR İÇTİM"

Trakya Bölgesi İstişare Toplantısı'nda, 3 Mart'ta Ekrem İmamoğlu veya Mansur Yavaş'ın adaylığını önerdiğini söyleyen ve Altılı Masa’da yaşanan krizi anlatan Akşener, yaşadıkları krizle ilgili, "3 Mart akşamı isim oyladık. Herkes 'Kılıçdaroğlu' dedi. Ben vatandaşın nezdinde İmamoğlu ve Yavaş'ın önde olduğunu söyledim. Kılıçdaroğlu döndü dedi ki 'Akşener uygun görmediğine göre biz beşimiz imzalayıp çıkalım'.  Ben masa yıkmadım. O seçim kazanılabilsin diye ben zehir içtim zehir." itirafında bulundu. 

Meral Akşener'den altılı masaya çok sert sözler: O seçim kazanılabilsin diye ben zehir içtim zehir... ile ilgili etiketler Meral Akşener İYİ Parti Millet İttifakı CHP Kemal Kılıçdaroğlu
GÜNÜN VİDEOSU

Tartıştığı adamı zıpkınla vurdu: Yaralı şahıs isyan etti: "Silah sık, bıçakla, bu ne lan?"

İstanbul'da 'yok artık' diyeceğiniz bir olay yaşandı. Yeşilköy Sahili'nde çıkan tartışmada, bir şahıs diğerini bacağından zıpkınla vurdu. Yaralı şahıs ambulansa taşınırken "Silah sık silah, bıçakla, bu ne lan" diye isyan etti.