Meral Akşener, Pençe Kılıç Hava Harekatı'na dair açıklama yaptı

İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Türk Silahlı Kuvvetleri'nin gece saatlerinde gerçekleştirdiği Pençe Kılıç Hava Harekatı'na yönelik açıklamada bulundu. Akşener, “Gece geç saatlerde başlayan sınır ötesi harekât için Türk ordusuna başarılar diliyorum.'' ifadelerini kullandı.

İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Türk Silahlı Kuvvetleri'nin, İstiklal Caddesi'nde altı kişinin öldürüldüğü bombalı terör saldırısından 6 gün sonra Suriye ve Irak'ın kuzeyinde çeşitli hedeflere gerçekleştirdiği hava harekatına ilişki açıklama yaptı.

Akşener, İstanbul Miniatürk'te Emekli, Çalışan ve Atanamayan Öğretmenler Buluşması’nda konuştu.

Akşener’in konuşmasından başlıklar şöyle:

“Gece geç saatlerde başlayan sınır ötesi harekât için Türk ordusuna başarılar diliyorum. Askerlerimizin ayağına taş değmesin. İnşallah her şey bizim öngördüğümüz gibi milletimizin hissiyatına uygun olarak gelişir. Zorlu bir süreçtir, Allah kolaylık kılsın ”

Meral Akşener, Pençe Kılıç Hava Harekatı'na dair açıklama yaptı ile ilgili etiketler Pençe Kılıç Hava Harekatı Meral Akşener
GÜNÜN VİDEOSU

Fatih Vatan Caddesi'nde içinde hasta olan ambulans kaza yaparak yan yattı!

Fatih Vatan Caddesi'nde içinde hasta olan bir ambulans, kaza yaparak yan yattı. Olay yerine sağlık, itfaiye ve polis ekipleri sevk edildi.