Merakla beklenen Kulüp'ün 1. sezonunun 2. kısmı Netflix'te yayınlandı

Salih Bademci, Gökçe Bahadır, Fırat Tanış, Metin Akdülger, Asude Kalebek ve Barış Arduç'un başrollerini paylaştığı, 1950'lerin kozmopolit İstanbul'unda geçen Netflix'in Kulüp dizisinin 4 bölümden oluşan ikinci kısmı bugün yayınlandı. Kulüp, dönemi yansıtan kostümleri, dekoru, müzikleriyle izleyiciyi geçmişe götürüyor.

Hikayesi gerçek hayattan esinlenilerek hazırlanan ilk sezonu 6 bölümden oluşan ve büyük bir beğeni kazanan Kulüp'ün 2. kısmı izleyici karşısına çıktı. İlk kısmıyla büyük ses getiren dizinin 6 Ocak Perşembe günü itibarıyla 2. kısmı paylaşıldı.

Merakla beklenen Kulüp'ün 1. sezonunun 2. kısmı Netflix'te yayınlandı

Geçtiğimiz Kasım ayında Netflix'te yayınlanan, 1950’li yıllarda Beyoğlu gece hayatının perde arkasında İstanbul’daki sefaradların hikayesini anlatan Kulüp dizisinin 2. kısmı bugün izleyiciyle buluştu.

 Kulüp'ün 1. sezonunun 2. kısmı Netflix'te yayınlandı

5 Kasım 2021 tarihinde birinci kısmı yayınlanan, 2 kısımdan oluşan ve toplamda 10 bölümü yayınlanan dizi büyük bir ilgi görüyor. Seren Yüce ve Zeynep Günay Tan ikilisinin yönettiği, dram türündeki dizi 1950'li yıllarda İstanbul'da Beyoğlu civarında Seferad Yahudisi Matilda ve kızı Raşel'in hayatı çevresinde gelişen olaylara odaklanıyor.

Merakla beklenen Kulüp'ün 1. sezonunun 2. kısmı Netflix'te yayınlandı ile ilgili etiketler Salih Bademci Gökçe Bahadır Barış Arduç Netflix fırat tanış metin akdülger Asude Kalebek kulüp

Sitene Ekle

GÜNÜN VİDEOSU

Kenan Sofuoğlu'nun 4 yaşındaki oğlu şimdi de TIR kullandı

Eski motosiklet dünya şampiyonu Kenan Sofuoğlu'nun 4 yaşındaki oğlu Zayn Sofuoğlu, son olarak dev bir TIR'ın direksiyonuna geçti.