Melisa Döngel Aşk Mantık İntikam'dan ayrılıyor mu? İki yeni başrol geliyor!

Cuma akşamları yayınlanan Aşk Mantık İntikam dizisinde 2 başrol birden diziden ayrılıyor. Gelen ayrılık haberleri sonrası Melisa Döngel hayranları da harekete geçti. Çağla karakterini oynayan Melisa Döngel diziden neden ayrılıyor? İki yeni başrol oyuncusu kim?

İzleyicilerin her Cuma akşamını iple çekmesine neden olan dizi Aşk Mantık İntikam'da Melisa Döngel ve Burak Yörük'ün hikayesi bitiyor. Dizinin kadrosundan çıkan bu iki oyuncunun yerine iki yeni başrol oyuncu kadroya dahil oldu.

Melisa Döngel'in Çağla karakterini oynadığı dizi reyting rekorları kırıyor. Fox TV ekranının en çok izlenen yapımlarından olan Aşk Mantık İntikam izleyenleri Melisa Döngel'in diziden neden ayrıldığını merakla araştırmaya başladı. İşte Aşk Mantık İntikam dizisi ile ilgili son bilgiler...

MELİSA DÖNGEL NEDEN AYRILIYOR?

Çağla ve Çınar karakterlerini oynayan başarılı oyuncular Melisa Döngel ile Burak Yörük'ün diziden ayrılığı kesinleşti. Hikayelerinin bitmesi nedeniyle senaryo gereği ayrılan iki ismini yerine yeni başrol oyuncuları geldi.

s-e2b4a0fe90d0f671234f39306b07ebaa68cb1fb0

AŞK MANTIK İNTİKAM'A İKİ YENİ BAŞROL GELDİ

Gelen son bilgilere göre diziye iki yeni başrol dahil oldu. Yeni bir hikayeye yelken açan Aşk Mantık İntikam'da yeni başroller Sebahat Kumaş ve Elçin Atamgüç oldu.

Aşk Mantık İntikam'ın Çağla'sı Melisa Döngel diziden ayrılıyor mu? Sevilen dizide üzen haber! Melisa Döngel neden ayrılıyor?

Hikâyeye Ozan’ın asistanı olarak Sebat Kumaş’ın dahil olacağı ve karakterin annesini ise Elçin Atamgüç’ün canlandıracağı açıklandı.

Melisa Döngel Aşk Mantık İntikam'dan ayrılıyor mu? İki yeni başrol geliyor! ile ilgili etiketler Fox TV Aşk Mantık İntikam melisa döngel burak yörük
GÜNÜN VİDEOSU

Mustafa Varank, Bursalı başkanlara kıyafet ve ayakkabı ısmarladı: Kombinin şıklığı halis mi?

Mustafa Varank, Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı ve yeni dönem başkan adayı Alinur Aktaş'a ayakkabı, İnegöl Belediye Başkanı Alper Taban'a ise ceket pantolon ısmarladı. İzleyenleri gülümseten o anları Varank, "Alper başkana yaptığımız kombinin şıklığı halis mi?" notuyla paylaştı.