Melih Gökçek'ten Hawking'in mum heykeline: Rabbimi inkar ediyordun, şimdi hesap veriyorsun

Sosyal medya hesabından ilginç paylaşımlar yapan eski Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, bu kez de yaşamını yitiren ünlü fizikçi Hawking'in mum heykeliyle görüntülendi. Sosyal medya kullanıcıları, ateist olarak bilinen Hawking'in heykeline "Rabbimi inkar ediyordun, şimdi hesap veriyorsun" diyen Gökçek'e "Sen hesap vermeyecek misin?" diye sordu.

Sosyal medya hesabından yaptığı ilginç paylaşımlarla adından söz ettiren Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek,  son paylaştığı video ile sosyal medyanın gündemine oturdu.

"KENDİSİNE BİR ŞEYLER SORDUM... GIKI ÇIKMADI"

GökGıkı çıkmadı..."çek, 2018'de hayatını kaybeden dünyaca ünlü fizikçi Stephen Hawking'in mum heykeline hesap sordu. Gökçek videoyu, "Stephen Hawking geçici olarak tebdil-i mekan yapıp Türkiye'ye gelmiş, kendisine bir şeyler sordum... Gıkı çıkmadı..." notuyla paylaştı.

"KENDİNİ ÇOK BÜYÜK ZANNEDİYORDUN NE OLDU?"

Melih Gökçek, o anlarda "Öbür taraf nasıl?" diye sorduğu Hawking'in heykeline şunları söyledi: "Rabbimi inkar ediyordun değil mi, bak ölüm hepimize hak. Doğru mu Hawk? Bak susmuş duruyorsun ya. Kendini çok büyük zannediyordun bak ne oldu, girdin toprağın altına. Şimdi hesabı Rabbime veriyorsun değil mi? Hadi bakalım."

İşte Gökçek'in paylaşımının ardından sosyal medyada yapılan bazı yorumlar:

 

Melih Gökçek'ten Hawking'in mum heykeline: Rabbimi inkar ediyordun, şimdi hesap veriyorsun ile ilgili etiketler Melih Gökçek Stephen Hawking Sosyal Medya heykel
GÜNÜN VİDEOSU

Yavuz Ağıralioğlu "AK Parti muhalefeti dağıtmak istiyor" diyen Öztrak'ı ti'ye aldı!

İYİ Partili eski vekil Yavuz Ağıralioğlu katıldığı bir canlı yayında muhalefeti ti'ye aldı. Faik Öztrak'ın "AK Parti muhalefeti dağıtmak istiyor." sözlerini değerlendiren Ağıralioğlu, "Olağanüstü bir tespit. Demek ki siyasi zeka yenildikçe açılıyor" dedi.