Mehmetçik nefes aldırmıyor! Pençe Şimşek ve Zap'ta 5 terörist öldürüldü

Türk askeri, terör örgütü PKK'ya darbe üstüne darbe indiriyor. Son olarak Irak’ın kuzeyinde, Pençe Şimşek ve Zap bölgesinde 5 terörist etkisiz hale getirildi. Milli Savunma Bakanlığı o görüntüleri paylaştı.

İçerik: SuperHaber
İçerik: SuperHaber

Milli Savunma Bakanlığı, terör örgütü PKK'ya verilen son darbeyi duyurdu. Irak’ın kuzeyinde, Pençe Şimşek ve Zap bölgesinde 5 terörist etkisiz hale getirildi.

Operasyon görüntülerini yayımlayan Milli Savunma Bakanlığı, "Mehmetçik Irak’ın kuzeyini teröristlere dar ediyor. Pençe Şimşek bölgesinde tespit edilen 3 PKK’lı terörist obüs ve helikopter atışlarıyla etkisiz hale getirilirken Zap bölgesinde eylem hazırlığındayken tespit edilen 2 PKK’lı terörist de hava harekatıyla etkisiz hale getirildi" açıklamasını yaptı.

Mehmetçik nefes aldırmıyor! Pençe Şimşek ve Zap'ta 5 terörist öldürüldü ile ilgili etiketler Milli Savunma Bakanlığı pençe şimşek zap bölgesi

Sitene Ekle

GÜNÜN VİDEOSU

Hindistan'da korkunç kaza! 3 tren birbirine girdi: 288 ölü, 900'den fazla yaralı

Hindistan'da iki yolcu ve bir yük treninin çarpışması sonucu meydana gelen katliam gibi kazada son belirlemelere göre 288 kişi öldü 900'den fazla kişi de yaralandı.