Mehmetçiğe destek verdi, Almanlar rahatsız oldu!

Almanya 2. Futbol Ligi takımlarından FC St. Pauli'nin futbolcusu Enver Cenk Şahin’in, Türkiye’nin Suriye harekatını desteklemesi taraftarlarca büyük tartışma yaratmıştı. Haberi duyan Beşiktaş Divan Kurulu Üyesi, BESİAD Başkanı ve Kastamonuspor Onursal Başkanı Cengiz Aygün, Şahin’e desteklerini ileterek “Gel Türkiye’de oyna, tüm masraflarını ben karşılayayım” dedi.

Almanya 2. Futbol Ligi'nde (2. Bundesliga) mücadele eden ülkenin köklü takımlarından FC St. Pauli’nin futbolcusu Enver Cenk Şahin, kişisel Instagram hesabından Türkiye’nin askeri harekatına verdiği destek nedeniyle yoğun tepki gördü.

Sosyal medya paylaşımı sonrası taraftar gurubundan büyük tepki görerek takımdan gitmesi istenilen Enver Cenk Şahin’e destek Cengiz Aygün’den geldi.

Aygün’den Şahin’e transfer teklifi

Beşiktaş Divan Kurulu Üyesi, BEİSAD Başkanı (Beşiktaşlı Sanayici ve İş Adamları Derneği) ve Kastamonuspor 1966 Onursal Başkanı Cengiz Aygün, futbolcu Enver Cenk Şahin’in yaptığı harekete destek vererek, istediği bedel ile tüm masrafları karşılanarak transfer edilmesini teklif etti.

Konu ile ilgili OGÜNhaber’e açıklama yapan Aygün, “Kardeşimizin sergilediği duruş çok güzel bir duruş. Kendisini tebrik ediyorum. Beşiktaş ve Kastamonuspor adına kendisinin tüm masraflarını karşılayarak Türkiye’ye transfer edilmesini teklif ettim.” dedi.

Yapılan teklif üzerine teşekkürlerini ileten Şahin, “Şimdilik Türkiye'ye dönmeyi düşünmüyorum ama bu tekliften dolayı onur duydum.” dedi.

25 yaşındaki futbolcu Şahin, söz konusu paylaşımında, "Kahraman Mehmetçiğimizin ve ordumuzun yanındayız. Dualarımız sizinle! #barispinariharekati" ifadesini kullanmıştı.


Enver Cenk Şahin'in yaptığı paylaşım:

Mehmetçiğe destek verdi, Almanlar rahatsız oldu!

Mehmetçiğe destek verdi, Almanlar rahatsız oldu! ile ilgili etiketler Almanya Barış Pınarı Harekatı
GÜNÜN VİDEOSU

Ermeni spiker, sözde Dağlık Karabağ Cumhuriyeti'nin dağıldığını gözyaşlarıyla duyurdu

Ermeni spiker, sözde Dağlık Karabağ Cumhuriyeti’nin feshedildiğini bildirirken, gözyaşlarını tutamadı. O anlar sosyal medyada gündem oldu.