Mehmet Topal, Gökhan Gönül ve Caner Erkin'le hala görüşmedi!

Kontratı biten oyuncular, Mehmet Topal, Gökhan Gönül ve Caner Erkin'le buluşmayı Trabzon maçı sonrasına bırakan Aziz Yıldırım henüz kimseyle iletişime geçmedi.

Trabzonspor engelini güzel futbol ve farklı skorla geçip, şampiyonluk yarışında Beşiktaş’ın ensesine yapışan Fenerbahçe’ye bahar bir türlü gelmiyor.

Takımın Braga’ya elenerek Avrupa’ya veda etmesiyle esen sert rüzgarlar, Galatasaray beraberliği ve Caner krizi yüzünden şiddetini artırmıştı.

Son haftalardaki üst üste galibiyetler bile ortamı yumuşatmaya yetmedi.

Her gün yeni bir sorunla karşılaşan sarı-lacivertlilerde yeni gündem sözleşmesi sezon sonu bitecek isimler.

Başkan Aziz Yıldırım geçtiğimiz hafta düzenlediği basın toplantısında bu isimlerle Trabzonspor karşılaşmasının ardından masaya oturacaklarını bizzat açıklasa da yıldızları ne arayan var ne de soran.

Sosyal medyadan özür dileyip, dostları aracılığıyla pişman olduğunu defalarca dile getiren Caner’e henüz af çıkmazken, milli sol bekin yanı sıra Gökhan Gönül ve Mehmet Topal’la da henüz iletişime geçilmedi.

Milli Takım kampı başlamadan bu durumun açığa kavuşmasını isteyen oyuncular, yurt içi ve yurt dışından gelen teklifleri ‘Önceliğimiz Fenerbahçe’ diyerek geri geçiriyorlar.

Bu üçlü kendilerine yakışanı yapsalar da içinde bulundukları durumdan oldukça rahatsızlar.

Karşılaşmalarda hata yapıp, bunun farklı yerlere çekilmesinden endişe duyan oyuncular, kafaları da rahat olmadığı için adeta diken üstünde oynuyorlar.

Mehmet Topal, Gökhan Gönül ve Caner Erkin'le hala görüşmedi! ile ilgili etiketler Haber
GÜNÜN VİDEOSU

Hawaii'deki Kilauea Yanardağı'nda patlama! İşte o görüntüler

Hawaii'deki Kilauea Yanardağı'nda patlama meydana geldi. Faaliyete geçen yanardağ helikopter ile böyle görüntülendi...