Mehmet Büyükekşi: "Hedefimiz EURO2032'de şampiyon olmak! Kadronun temellerini atıyoruz"

Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Mehmet Büyükekşi, EURO 2024 öncesinde açıklamalarda bulundu.

Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Mehmet Büyükekşi, EURO 2024 öncesinde açıklamalarda bulundu.

Sözlerine sezonun bitmesiyla başlayan Mehmet Büyükekşi "Süper Lig şampiyonu Galatasaray'ı, Türkiye Kupası şampiyonu Beşiktaş'ı tebrik ederim. Avrupa'da ülkemizi temsil edecek olan takımlarımıza başarılar diliyorum." dedi.

Türk futbolunun hedefini açıklayan Mehmet Büyükekşi "UEFA sıralamasında 9. sıraya kadar yükseldik, kulüplerimizin başarısıyla inşallah daha da iyi yerlere geleceğiz. Milli Takım olarak hedefimiz EURO2032'de şampiyon olmak! Kadronun temellerini atıyoruz." ifadelerini kullandı.

Real Madrid ile Dortmund arasında oynanacak Şampiyonlar Ligi hakkında konuşan Mehmet Büyükekşi "Arda Güler ve Salih Özcan'a Şampiyonlar Ligi finali öncesinde başarılar diliyorum. Kupa bir Türk oyuncunun ellerinde yükselecek." açıklamasını yaptı.

Mehmet Büyükekşi: "Hedefimiz EURO2032'de şampiyon olmak! Kadronun temellerini atıyoruz" ile ilgili etiketler Milli Takım Mehmet Büyükekşi EURO 2032
GÜNÜN VİDEOSU

Marmaray'da büyük kavga! Tekmeler ve yumruklar havada uçuştu

İstanbul'da bayramın son günü Marmaray Sirkeci Durağı’nda trenin içinde vatandaşlar arasında iddiaya göre bir çiftin öpüşmesi nedeniyle çıkan tartışma sonucunda ortalık savaş alanına döndü.