Mehmet Ali Erbil'den karşı hamle! Ece Ronay'a dava açtı

Ece Ronay'ın taciz şikayeti üzerine hakkında soruşturma başlatılan 64 yaşındaki ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil, sosyal medyada kendisine ‘sapık, tacizci, ahlaksız, köpek’ diyerek hakaret ve tehdit ettiği iddiasıyla fenomen ve şarkıcı Ece Ronay’a 100 bin liralık tazminat davası açtı.

Ece Ronay ile Mehmet Ali Erbil arasındaki sular durulmuyor... Ronay, klibinde rol alan Mehmet Ali Erbil’in kendisini taciz ettiğini iddia ederek suç duyurusunda bulunmuştu. Erbil, geçtiğimiz günlerde ise İstanbul Adalet Sarayı'na giderek soruşturma kapsamında ifade vermişti. Savcılık soruşturması devam ederken Erbil, iftiraya maruz kaldığını ve kişilik haklarının saldırıya uğradığını iddia ederek Ronay’a 100 bin liralık manevi tazminat davası açtı.

Hürriyet'teb Özge Eğrikar'ın haberine göre; İstanbul Asliye Hukuk Mahkemesi’nde açılan dava dilekçesinde, Ece Ronay’ın kendi reklamını yapmak adına Mehmet Ali Erbil’i tuzağa düşürerek toplum önünde linç etmeye çalıştığı iddia edildi.

Erbil’in avukatı Şeyda Yıldırım, “Davalı ayrıca bir televizyon programına konuk olmuş ve müvekkil için kadın tacizcisi olduğunu ve Türk halkından özür dilemesi gerektiğini belirtmiştir. Müvekkile iftira atan, küçük düşüren, onuruyla oynayıp onu aşağılayan ve saygınlığını zedeleyen Ece Ronay’dan 100 bin lira manevi tazminat istiyoruz” dedi.

 

Mehmet Ali Erbil'den karşı hamle! Ece Ronay'a dava açtı ile ilgili etiketler Mehmet Ali Erbil dava mahkeme ece ronay tazminat davası
GÜNÜN VİDEOSU

Klima tartışması cinayetle bitti! Kafa atarak arkadaşını öldürdü

Arnavutköy'de aynı iş yerinde çalışan iki arkadaş arasında klima açma yüzünden başlayan tartışma cinayetle bitti.