Mehmet Ali Erbil'den bir skandal daha! Yanlışlıkla çıplak kadın fotoğrafı paylaştı...

Geçtiğimiz aylarda sevgilisine zorla bebeğini aldırttığı iddialarıyla gündeme gelen ünlü şovmen Mehmet ali Erbil, sosyal medya hesabından yanlışlıkla çıplak kadın fotoğrafı paylaştı.

Çapkınlık haberleriyle sık sık magazin gündemini meşgul eden Mehmet Ali Erbil, sosyal medya hesabından yaptığı bir paylaşımla tüm dikkatleri üzerine çekti.

Ünlü şovmen bu sefer çok fena yakalandı. Sosyal medya hesabının hikaye kısmından yanlışlıkla yarı çıplak bir kadın fotoğrafı paylaştı.

PAYLAŞIMI KALDIRDI

Sık sık kadınlarla görüntülenen Mehmet Erbil, son olarak sevgili krizinde kız arkadaşının hamile olması günlerce konuşulmuştu.

Onun ardından da ünlü Youtuber Duygu Özaslan'a Instagram hesabından attığı mesajlar Özaslan tarafından paylaşılmıştı. Fakat Mali bu sefer kendi kendini yaktı.

Mehmet Ali Erbil, yanlışlıkla üzerinde sadece iç çamaşırı olan kadının fotoğrafını paylaştı. Daha sonra ise yaptığı hatayı anlayan Mehmet Ali Erbil, fotoğrafı kısa bir süre içerisinde sosyal medya hesabından kaldırdı.

İşte o fotoğraf:

mehmetalierbil

Mehmet Ali Erbil'den bir skandal daha! Yanlışlıkla çıplak kadın fotoğrafı paylaştı... ile ilgili etiketler Mehmet Ali Erbil fotoğraf çıplak kadın paylaştı duygu özaslan