Mehmet Ali Çelebi CHP’yi bir kez daha vurdu: Sevsinler senin Atatürkçülüğünü

CHP’deki HDP yakınlaşmasından rahatsız olduğu için istifa eden AK Parti İzmir Milletvekili Mehmet Ali Çelebi CHP’yi zora sokacak açıklamalarda bulundu. Çelebi, CHP’yi hedef alarak “Sevsinler senin Atatürkçülüğünü” dedi.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun “Başdanışmanlık” görevine atadığı bölücü Nuşiveran Elçi’nin hedef alan AK Parti İzmir Milletvekili Mehmet Ali Çelebi “6’lı masaya sürekli sinyal veren, CHP Genel Merkezinde Türk bayrağını kaldırıp özerklik isteyene ses edemeyen, Anayasadan Türklüğü çıkaracak Babacan ve terör destekçisi HDP ile yol yürüyebilecek karakterde bir askere gelsin. Sevsinler senin Atatürkçülüğünü…” dedi.

BİR MESAJDA DEVA PARTİSİNE

DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan, başarılarıyla yeni yüzyılın savaş anlayışını kökünden değiştiren ve yerli savunma sanayiinin gözbebeği Bayraktar SİHA'ları hedef aldı. Babacan'a tepki gösteren AK Parti İzmir Milletvekili Mehmet Ali Çelebi, "Dokundurtmayız" ifadeleriyle Babacan'ın skandallarını sıraladı.

 

 

 

Mehmet Ali Çelebi CHP’yi bir kez daha vurdu: Sevsinler senin Atatürkçülüğünü ile ilgili etiketler CHP Kemal Kılıçdaroğlu