Yalıkavak Marina'daki görevinden alındığı iddiasını yalanlamadı

Mehmet Ağar'ın Yalıkavak Marina'daki yöneticiliğine son verildiği iddia edildi. Konuyla ilgili ANKA haber ajansına konuşan Ağar, iddiaları yalanlamadı. Ağar'a yakın kaynaklar ise görevinden alındığı bilgisini doğruladı.

Organize suç örgütü lideri olduğu iddiasıyla hakkında yakalama kararı çıkarılan Sedat Peker'in ortaya attığı iddiaların ardından eski İçişleri Bakanı Mehmet Ağar'ın Yalıkavak Marina'daki görevinden alındığı öne sürüldü.

Ağar, iddialarla ilgili ANKA haber ajansının sorularını yanıtladı. İddiaları yalanlamayan Ağar, "Bu olaylar başladığı anda ayrılmak istediğimi ifade etmiştim. Ameliyat olunca biraz beklemişler anlaşılan" ifadesini kullandı.

"BENİM BODRUM'DA NE İŞİM VAR?"

Zor bir ameliyat geçirdiğini ve sağlığını düşündüğünü belirten Ağar, "Yönetim Kurulu ne yaptı bilmiyorum, zaten ayrılmak niyetindeydim. Ameliyat olduktan sonra İstanbul'daki evimde dinlenmeye çekildim. Benim Bodrum'da ne işim var? Hastaneden yeni çıktım evdeyim" dedi.

"Onlar belki bu hastalık dolayısıyla bir jest yaptılar bana. Bugüne kadar bekletmişlerdir." diyen Ağar, sözlerini şöyle sürdürdü:

"Ama konular çıktığı anda 'herkes rahatlasın' diye bir dilekçe vermiştim, kapatsınlar diye konuyu. Yani ayrılmak istediğimi 10-15 gün evvel önce beyan etmiştim, ben. Ne yaptılar bilmiyorum. İşin doğrusu ilgilenecek vaktim de yok"

Öte yandan Ağar'a yakın kaynakların da Ağar'ın Marina'daki görevinden alındığı bilgisini doğruladığı belirtiliyor. Şirketin de bugün konuyla ilgili bir açıklama yapması bekleniyor.

Yalıkavak Marina'daki görevinden alındığı iddiasını yalanlamadı ile ilgili etiketler Bodrum Mehmet Ağar Sedat Peker Yalıkavak Marina
GÜNÜN VİDEOSU

Fatih Portakal Kılıçdaroğlu'nu topa tuttu: Ya safım ya aptalım, benden pas!

Seçim öncesi Kemal Kılıçdaroğlu'nu öve öve bitiremeyen Portakal, seçimin ardından CHP'de demokrasi olmadığını belirterek, "Basiretsiz, korkak bir lider var. Benim gözümde Kemal Kılıçdaroğlu artık böyledir. Yazık ya, böyle mi yönetecektiniz insanları. Saf mıyım ben? Ya safım ya aptalım. Bu kadar yeter. Benden pas" dedi.