Meğer Murat Başoğlu'nun ilk vukuatı değilmiş... İki yıl önce zaten boşanmışlar!

Geçen ay Bodrum'daki teknesinde sarışın bir güzelle öpüşürken yakalanan Murat Başoğlu'nun ihaneti, bu yaza damga vurmuştu. Meğer Hande Hanım, Murat Başoğlu'nu zaten daha önce boşamış!

Geçen ay Bodrum'daki teknesinde sarışın bir güzelle öpüşürken yakalanan Murat Başoğlu'nun ihaneti, bu yaza damga vurmuştu. Meğer Hande Hanım, Murat Başoğlu'nu zaten daha önce boşamış!!!

Geçen ay Bodrum'daki teknesinde sarışın bir güzelle öpüşürken yakalanan Murat Başoğlu'nun ihaneti, bu yaza damga vurmuştu.

Bülent Cankurt bugünkü köşesisinde ilginç bir iddia ortaya attı. İşte o yazı:

Şimdilerde herkes, Başoğlu'nun bu ihanetinin ardından 14 yıllık eşi Hande Bermek Başoğlu'nun ne yapacağını merak ediyor. Şimdi sıkı durun; ünlü çiftle ilgili, bu ihaneti bile gölgede bırakacak bomba bir haberim var!
Meğer Hande Hanım, Murat Başoğlu'nu zaten daha önce boşamış!!!

ADLİ TATİLİN BİTMESİNİ BEKLİYOR

Evet, yanlış okumadınız... Bugüne kadar adı sürekli çapkınlıkla anılan ünlü sunucu Murat Başoğlu, bu çapkınlıklarının ceremesini iki yıl önce eşini kaybederek çekmiş.

Ünlü işadamı Ayhan Bermek'in kızı olan Hande Hanım, eşinin çapkınlıklarından illallah edip soluğu mahkemede almış. Hakim de çifti tek celsede boşamış. Ancak nasıl becerdi bilmiyorum; Murat Başoğlu, eşinin gönlünü almayı başarıp onu ikinci kez nikah masasına oturmaya ikna etmiş. Hande Hanım o dönem, büyük bir ihtimalle oğulları Can'ın yüzü suyu hürmetine boşandığı eşi ile tekrar barışıp evlendi. Ancak bin pişman olduğuna hiç şüphe yok.
Bu arada merak edenleri bilgilendireyim:

Yakın çevresinden öğrendiğime göre; daha önce de eşini boşayan Hande Hanım, yine boşanmak için adli tatilin bitmesini bekliyormuş.

Meğer Murat Başoğlu'nun ilk vukuatı değilmiş... İki yıl önce zaten boşanmışlar! ile ilgili etiketler Murat Başoğlu ilk vukuat değilmiş aldattı