Medyum Keto huzurevinde hayatını kaybetti

Medyum Memiş ile yaşadığı kavga ile akıllarda yer edinen 'Medyum Keto' lakaplı Hacı Aydoğan hayatını kaybetti. Medyum Keto, huzurevinde öldü

'Medyum Keto' olarak bilinen ve bir dönemin fenomeni olan Hacı Aydoğan, dün tedavi gördüğü özel bir hastanede hayatını kaybetti.

'Medyum Keto' bir canlı yayında Medyum Memiş'ten tokat yiyerek gündeme gelmişti.

Keto’nun huzurevinde vefat ettiğini açıklayan ses sanatçısı ve yazar Onur Akay, “'Medyum Keto' olarak tanınıyordu. Asıl adı Hacı Aydoğan olan ve Türkiye’de medyumların ekranlarda olduğu dönemlerde en ünlülerinden olan Keto’yu kaybettik. Bir canlı yayında Medyum Memiş'ten tokat yiyerek gündeme gelmiş ve daha sonra ekranlardan uzaklaşmıştı ve şarkıcılık bile yapmıştı. Biri 6 ay önce olmak üzere 3 kez beyin ameliyatı olan Keto, huzurevinde hayatını kaybetti. Kendisiyle bir seyahatte tanışmış ve sohbet etme fırsatı yakalamıştım. Ailesine ve sevenlerine başsağlığı diliyorum” ifadelerini kullandı.

Medyum Keto huzurevinde hayatını kaybetti

MEDYUM KETO KİMDİR

Gaziantep’in Nizip İlçesi’nde bulunan Zergil Köyü’nde dünyaya geldi. Gerçek ismi Hacı Aydoğan olan Medyum Keto, uzun bir dönem Almanya’da yaşadıktan sonra Türkiye’ye yerleşti. Doğuştan kekeme olan Keto, ilerleyen yaşlarda kendisinde metafizik ve olağanüstü hisler fark ettiğini açıkladı. Özellikle 1990’lı yıllarda sanat camiasından ve iş dünyasından ünlü isimlerin dikkatini çekmiş ve bazı siyasetçilerin danışmanı olarak da medyumluk yaptı.

Medyum Keto huzurevinde hayatını kaybetti ile ilgili etiketler Gaziantep
GÜNÜN VİDEOSU

İETT otobüsünde yangın çıktı: Yanan otobüsü elinde yangın tüpü varken üfleyerek söndürmeye çalıştı

İstanbul Kağıthane'de İETT'ye bağlı halk otobüsünün motor kısmında yangın çıktı. Aracın şoförü yangını üfleyerek söndürmeye çalışınca ortaya ilginç bir manzara çıktı. İşte o anlar...