"Mbappe, bir gün Real Madrid'e gidecek!"

Monaco'nun eski başkanı Vadim Vasilyev, Kylian Mbappe'nin 2017 yazında Real Madrid'i erteleyerek Paris Saint-Germain'e imza atmak istediğini açıkladı.

AS Monaco'nun eski başkanı Vadim Vasilyev, Kylian Mbappe'nin neden Real Madrid'e değil Paris Saint-Germain'e transfer olduğunu açıkladı.

Telefoot'a konuşan Vadim Vasilyev, 2017 yazında hem Real Madrid'in hem PSG'nin teklifleri olduğunu Mbappe'ye ilettini belirterek, "Hangi takıma gitmek istersin diye sordum. Kylian bana, 'Real Madrid için çok erken olduğunu hissediyorum. Ülkemde sadece 1 yıl oynadım. Ben bir Parisliyim. Bu şekilde gitmek istemiyorum. Kusursuz bir oyuncu olduğumda Real Madrid'e gideceğim. Beni biraz daha beklemeliler' diye cevap verdi. Bence de Paris Saint-Germain'e gitmesi hatalı bir karar değildi." ifadelerini kullandı.

Vasilyev, "Er ya da geç Real Madrid, Kylian Mbappe'yi transfer edecek. Bana, bir gün Real Madrid'e gideceğini söyledi. Kupalar kazanmak istiyor. En büyük arzusu, Şampiyonlar Ligi'ni kazanmak. Bir gün Bernabeu'nun çimlerine çıkacak ve herkes onu ayakta alkışlayacak." diyerek sözlerini noktaladı.

2017 yazında 180 milyon euro karşılığında Monaco'dan Paris Saint-Germain'e transfer olan 20 yaşındaki Kylian Mbappe'nin sözleşmesi 2022 yazında sona erecek.

"Mbappe, bir gün Real Madrid'e gidecek!" ile ilgili etiketler Real Madrid Paris Saint-Germain Kylian Mbappe Vadim Vasilyev
GÜNÜN VİDEOSU

Hindistan'da korkunç kaza! 3 tren birbirine girdi: 288 ölü, 900'den fazla yaralı

Hindistan'da iki yolcu ve bir yük treninin çarpışması sonucu meydana gelen katliam gibi kazada son belirlemelere göre 288 kişi öldü 900'den fazla kişi de yaralandı.