Masumlar Apartmanı'ndan Sonra Şimdi de Camdaki Kız'a Geliyor! Yer Yerinden Oynayacak!

Rekortmen dizi Camdaki Kız elecek sezonun hazırlıklarına başladı. Masumlar Apartmanı dizisinin final yapmasıyla birlikte ünlü oyuncu da Camdaki Kız dizinin oyuncu kadrosuna katılıyor. Deprem etkisi yaratacak transferle birlikte Burcu Biricik eski rol arkadaşına kavuşuyor.

Perşembe akşamlarının her sahnesiyle izleyicisini ekran başına kilitleyen Camdaki Kız deprem etkisi yaratacak bir transfere imza atıyor. Başrollerinde Burcu Biricik, Feyyaz Şerifoğlu, Nur Sürer ve Cihangir Ceyhan'ın rol aldığı Camdaki Kız 3. sezonunda yer yerinden oynuyor. Masumlar Apartmanı'ndan Sonra Şimdi de Camdaki Kız'a Geliyor! Yer Yerinden Oynayacak!

Camdaki Kız Nalan rolüyle tüm Türkiye'nin sevgilisi haline gelen ünlü oyuncu Burcu Biricik dizinin yeni sezonunda terapiye gidecek. Annesi Feride'den gördüğü baskı nedeniyle ilk bölümlerden bu yana mutsuz bir karakter olan Nalan Camdaki Kız yeni sezonda Hayri'nin aşkıyla teselli bulurken terapistini buluyor.

Burcu Biricik ile Kırmızı Oda dizisinden rol arkadaşı olan Binnur Kaya Camdaki Kız kadrosuna katılıyor. Dizinin yeni sezonunda Nalan'ın terapisti olacak olan Binnur Kaya son olarak Masumlar Apartmanı dizisinde de rol almıştı.

Masumlar Apartmanı'ndan Sonra Şimdi de Camdaki Kız'a Geliyor! Yer Yerinden Oynayacak!

Binnur Kaya'nın Camdaki Kız dizisine dahil olması dizinin izleyenlerini de heyecanlandırdı. Doktor Manolya hanım rolüyle kiltlelerin çok sevdiği bir karakteri oynayacan Binnur Kaya'nın bu rol için biçilmiş kaftan olduğu konusunda da herkes hemfikir.

Ancak Camdaki Kız dizisinde rol alacağı iddiaları sonrası Binnur Kaya'dan henüz bir açıklama gelmedi.

 

Masumlar Apartmanı'ndan Sonra Şimdi de Camdaki Kız'a Geliyor! Yer Yerinden Oynayacak! ile ilgili etiketler Burcu Biricik Cihangir Ceyhan Camdaki Kız binnur kaya geliyor camdaki kız nalan masumlar apartmanı nur sürer
GÜNÜN VİDEOSU

Hindistan'da korkunç kaza! 3 tren birbirine girdi: 288 ölü, 900'den fazla yaralı

Hindistan'da iki yolcu ve bir yük treninin çarpışması sonucu meydana gelen katliam gibi kazada son belirlemelere göre 288 kişi öldü 900'den fazla kişi de yaralandı.