Masumlar Apartmanı oyuncusu Süreyya Gürsel Evren, üçüncü kattan düşerek hayatını kaybetti!

TRT'de yayınlanan ve en çok izlenen diziler arasında yer alan Masumlar Apartmanı'nın ünlü oyuncusu Süreyya Gürsel Evren, gizemli bir şekilde hayatını kaybetti. Pendik'te bir apartmanın üçüncü katından düşerek hayatını kaybettiği belirlenen oyuncunun kimliği yapılan incelemelerin ardından tespit edildi.

TRT ekranlarının çok izlenen dizileri arasında yer alan Masumlar Apartmanı'nın oyuncularından Süreyya Gürsel Evren'den kahreden bir haber geldi.

Dün gece arkadaşları ile bir restoranda eğlenen ünlü oyuncu gece ilerleyen saatlerde Pendik'te bir eve gitti. Bu sabah çevredeki vatandaşlar yerde hareketsiz yatan kişiyi görmesi üzerine durumu polis ve sağlık ekiplerine haber verdi.

HAYATININ KAYBEDEN KİŞİNİN ÜNLÜ OYUNCU OLDUĞU TESPİT EDİLDİ

İhbar üzerine olay yerine gelen sağlık ekipleri yerde hareketsiz halde yatan kişinin hayatını kaybettiğini tespit etti. Yapılan incelemelerin ardından hayatını kaybeden kişinin 54 yaşındaki Süreyya Gürsel Evren olduğu tespit edildi.

Masumlar Apartmanı oyuncusu Süreyya Gürsel Evren, üçüncü kattan düşerek hayatını kaybetti!

Cenazesi, Adli Tıp Kurumu morguna kaldırılan Süreyya Gürsel Evren'in ölümüyle ilgili polis inceleme başlattı.

SÜREYYA GÜRSEL EVREN KİMDİR?

1968 yılında dünyaya gelen ünlü oyuncu Süreyya Gürsel Evren, bugüne kadar Şahin Tepesi, Kin, Suskunlar, Arka Sokaklar, Destan, Sen Çal Kapımı, Kırmızı Oda, Evlilik Hakkında Her şey, Yasak Elma ve Masumlar Apartmanı gibi yapımlarda yer aldı.

Masumlar Apartmanı oyuncusu Süreyya Gürsel Evren, üçüncü kattan düşerek hayatını kaybetti! ile ilgili etiketler ölüm masumlar apartmanı Süreyya Gürsel Evren
GÜNÜN VİDEOSU

İstanbul'da skandal olay: Küçük çocuğa alkol içirip sosyal medyada paylaştılar!

İstanbul Başakşehir'de bir grup genç, sokakta gördükleri küçük çocuğa alkol içirip o anları sosyal medyada paylaştılar.