Masterchef'in jüri üyesi yasak aşkıyla görüntülendi!

TV8 ekranlarında yayınlanan 'MasterChef Türkiye' yarışmasının jüri üyesi Somer Sivrioğlu, bir yıldır birlikte olduğu yasak aşkı ile otelde görüntülendi.

TV8 ekranlarında yayınlanan Yemek yarışması MasterChef'in jüri üyesi Somer Sivrioğlu'nun, programda çalışan bir editörle eşini aldattığı ortaya çıkmıştı.

Sabah gazetesinde yer alan habere göre; yaklaşık bir yıldır aşk yaşayan Somer Sivrioğlu ile Pınar adlı sevgilisi, önceki gün Beşiktaş'taki bir otelde görüntülendi. Otelde yemek yiyen ikili, taksiyle otelden ayrıldı.

Sivrioğlu'nun ihanet nedeniyle 18 yıllık Aslı Sivrioğlu'yla arası bozuk.

Masterchef'in jüri üyesi yasak aşkıyla görüntülendi!

Eşinin kendisini iş yerinde çalışan bir kadınla aldattığını öğrenen Aslı Sivrioğlu, yaptığı açıklamada "Ailem, çocuklarım ve iş hayatımın etkilenmemesi için çabalıyorum. İki pırlanta evladımızın bu süreçte olumsuz etkilenmemesi için herkesten saygı istiyorum. Bu süreçte Avustralya'daki ve Türkiye'deki avukatlarım gerekli açıklamaları şahsım adına yapacaktır." demişti.

Masterchef'in jüri üyesi yasak aşkıyla görüntülendi! ile ilgili etiketler MasterChef
GÜNÜN VİDEOSU

Mustafa Varank, Bursalı başkanlara kıyafet ve ayakkabı ısmarladı: Kombinin şıklığı halis mi?

Mustafa Varank, Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı ve yeni dönem başkan adayı Alinur Aktaş'a ayakkabı, İnegöl Belediye Başkanı Alper Taban'a ise ceket pantolon ısmarladı. İzleyenleri gülümseten o anları Varank, "Alper başkana yaptığımız kombinin şıklığı halis mi?" notuyla paylaştı.