MasterChef Jürisi Mehmet Yalçınkaya Esnaf Lokantasından Kovuldu! (Video)

tv8 yarışması MasterChef'in agresif tavırlarıyla bilinen jüri üyesi Mehmet Yalçınkaya gittiği esnaf lokantasından kovuldu. Lokantanın sahibi ve müşteriler tarafından azarlanan Mehmet Yalçınkaya'nın stüdyodaki halinden eser kalmadı, adeta kuzu kesildi. Ancak gerçek sonra ortaya çıktı.

Mehmet Yalçınkaya'nın esnaf lokantasından kovulduğu anlar bir esnaf tarafından cep telefonuyla kaydedildi. MasterChef Türkiye'nin jüri üyelerinden olan Şef Mehmet Yalçınkaya, arkadaşıyla gittiği esnaf lokantasında istediği yemeğin servis edilmediğini görünce, "Nereye geldik biz böyle, paramızla yemek yiyemiyoruz" diyerek lokantanın sahibine söylendi.


Bunu duyan lokantanın sahibi ve müşteriler Mehmet Yaçınkaya'aya tepki göstererek, "Burada her şey para değildir. Paranızla bir şeyler yemek istiyorsanız ilerde lüks lokantalar var" dedi. Daha sonra Mehmet Şef'e kapıyı göstererek adeta dükkandan kovdu.

Gerçek Sonra Ortaya Çıktı

Mehmet Şefin kovulduğu anlar şoke etse de gerçek sonra ortaya çıktı. Mehmet Yalçınkaya esnaf lokantalarındaki içtenlik ve samimi ortamı gösterebilmek adına sosyal bir deney yapmıştı.

İşte o anlar...

 

MasterChef Jürisi Mehmet Yalçınkaya Esnaf Lokantasından Kovuldu! (Video) ile ilgili etiketler MasterChef
GÜNÜN VİDEOSU

İETT otobüsünde yangın çıktı: Yanan otobüsü elinde yangın tüpü varken üfleyerek söndürmeye çalıştı

İstanbul Kağıthane'de İETT'ye bağlı halk otobüsünün motor kısmında yangın çıktı. Aracın şoförü yangını üfleyerek söndürmeye çalışınca ortaya ilginç bir manzara çıktı. İşte o anlar...