Masaj salonu skandalında yeni gelişme: Nefise Karatay'ın hapsi isteniyor

45 yaşındaki eski oyuncu, sunucu ve manken Nefise Karatay gittiği masaj salonunda kendisine yarı çıplak masaj yaptırırken, iş adamı Tolga Balta’nın odasına girip kendisine hakaret ettiğini öne sürmüştü. Ancak odadaki masör her şeyi itiraf etti. Karatay’ın hakaret ve tehdit suçlamasıyla 4 yıla kadar hapsi isteniyor. İşte detaylar...

Nefise Karatay, geçtiğimiz yıl Ekim ayında İstanbul Ortaköy'de bulunan bir sosyal tesise gitti. Masaj yaptırmak için akşam saatlerine randevu alan manken, randevu saatinin gelmesinin ardından masaj odasına girdi. Masaj odasında yarı çıplak bir şekilde masaj yaptırdığı esnada iddiaya göre içeriye iş insanı Tolga Balta girdi.


NEFİSE KARATAY MASAJ YAPTIRIRKEN TOLGA BALTA İÇERİ GİRDİ

Sıranın kendisinde olduğunu söyleyen Balta, "Ben masaj yaptırmaya geldim, buradan çıkın" şeklinde konuştu. Ünlü manken soyunuk vaziyette olduğunu, kapıyı kapatarak Balta'nın dışarı çıkması gerektiğini söyledi.


NEFİSE KARATAY MASAJ SALONUNA POLİS ÇAĞIRDI

Masaj odasında bulunan masör ise Balta ile Karatay'ın tartışması sonrası olaya müdahale etti. Bu sırada polisi arayan ünlü mankenin ihbarı üzerine olay yerine polis ekipleri geldi.


MASÖR TANIKLIK ETTİ

Sabah Gazetesi'nden Dilek Yaman Demir'in haberine göre; Savcılıkça yürütülen soruşturmada masör olaya tanıklık etti. Tanık Kevser G., olay sırasında içeride bulunan kişinin "Ben Nefise Karatay'ım çıkmıyorum, saatinde gelseydiniz, s... gidin. Görürsünüz gününüzü" şeklinde bağırdığını beyan etti.

KARATAY'IN HAPSİ İSTENİYOR

İş adamı ve sevgilisi, Karatay'la uzlaşmayı reddetti. Tanık beyanı sonrası savcılık tarafından Karatay hakkında, hakaret ve tehdit suçlarından dava açıldı. Karatay'ın 4 yıla kadar hapsi isteniyor.

'KAPIYI ÇALDIK, SES GELMEYİNCE AÇTIK'

Nefise Karatay, gittiği merkezde olay günü Tolga Balta'nın kendisine hakaret ve tehdit içerikli sözler sarf ettiğini ileri sürerek şikayetçi oldu. Balta ise nişanlısıyla masaj odasının kapısını tıkladığını, ses gelmemesi üzerine sevgilisinin kapıyı açtığını, Karatay'ı gördüğünde ise kapıyı kapatıp sıranın kendilerinde olduğunu söylediğini iddia etti. Ancak Karatay'ın kendilerine hakaret ve tehdit ettiğini ileri sürdü.

 

Masaj salonu skandalında yeni gelişme: Nefise Karatay'ın hapsi isteniyor ile ilgili etiketler Nefise Karatay masaj salonu Tolga Balta hapis istemi
GÜNÜN VİDEOSU

Fatih Vatan Caddesi'nde içinde hasta olan ambulans kaza yaparak yan yattı!

Fatih Vatan Caddesi'nde içinde hasta olan bir ambulans, kaza yaparak yan yattı. Olay yerine sağlık, itfaiye ve polis ekipleri sevk edildi.