Marmara Denizi'nde batan gemide çalışan mürettebatın son görüntüleri ortaya çıktı

Marmara Denizi'nde sabah saatlerinde batan kuru yük demisinde yağcı olarak çalışan Doğuşcan Y.'nin son görüntüleri ortaya çıktı. Doğuşcan Y.'nin bilinen son görüntüsünde Batuhan A gemisinde çalışmasına yardımcı olan acente şirketine teşekkür ettiği görüldü.

Balıkesir’in Marmara Adası’ndan Bursa’nın Gemlik ilçesine yük taşırken saat 06.32’de acil durum sinyali bildiren ve saat 07.12'de sinyal kesilen 69 metrelik Batuhan A adlı kargo gemisinin mürettebatlarından yağcı olarak görev yapan Doğuşcan Y.'nin sosyal medya üzerinden paylaşılan görüntüsü ortaya çıktı.

VİDEODA ACENTE ŞİRKETİNE TEŞEKKÜR ETTİ

Doğuşcan Y.'nin bilinen son görüntüsünde Batuhan A gemisinde çalışmasına yardımcı olan acente şirketine teşekkür ettiği görüldü.

Marmara Denizi'nde batan gemide çalışan mürettebatın son görüntüleri ortaya çıktı

Marmara Denizi'nde batan gemide çalışan mürettebatın son görüntüleri ortaya çıktı ile ilgili etiketler Marmara Denizi Gemi Bursa

Sitene Ekle

GÜNÜN VİDEOSU

Sidney'de ayin sırasında kan donduran olay! Gazze ile ilgili vaaz veren piskopos bıçaklandı...

Avusturalya’nın Sidney kenti yakınlarında vaaz veren piskopos, Gazze’deki deneyimlerini anlatıp, Gazze’de küçük çocukların öldürülmemesi gerektiğini belirtirken bıçaklı saldırıya uğradı. O anlar saniye saniye YouTube'da canlı yayınlandı.