Mark Zuckerberg üçüncü kez baba olacağını duyurdu

Facebook'un kurusucu Mark Zuckerberg yeniden baba olacağını duyurdu. 2012 yılında çocuk doktoru Priscilla Chan ile evlenen ve bu evliliğinden 2 çocuğu bulunan 38 yaşındaki Mark Zuckerberg, müjdeli haberi sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla açıkladı.

Mark Zuckerberg, 10 yıl önce hayatını birleştirdiği eşi Priscilla Chan'ın bebek beklediğini duyurdu. Zuckerberg, 10 milyonu aşkın takipçisinin bulunduğu Instagram hesabından yaptığı paylaşımda, üçüncü bebeklerini beklediklerini açıkladı.

MÜJDELİ HABERİ INSTAGRAM'DAN DUYURDU

38 yaşındaki Meta CEO'su Zuckerberg, hamile eşinin karnını eliyle tuttuğu bir fotoğraf karesini yayınladı ve paylaşımına "Sevgiler bol. Max ve August'un gelecek yıl yeni bir kız kardeşi olacağını paylaşmaktan mutluluk duyuyorum" notunu düştü.


2012'de evlenen çiftin, August (5) ve Maxima "Max" (6) adında iki kızı bulunuyor.

Mark Zuckerberg üçüncü kez baba oluyor

Mark Zuckerberg üçüncü kez baba oluyor

 

 

Mark Zuckerberg üçüncü kez baba olacağını duyurdu ile ilgili etiketler Mark Zuckerberg Sosyal Medya Priscilla Chan Hamilelik
GÜNÜN VİDEOSU

Hindistan'da korkunç kaza! 3 tren birbirine girdi: 288 ölü, 900'den fazla yaralı

Hindistan'da iki yolcu ve bir yük treninin çarpışması sonucu meydana gelen katliam gibi kazada son belirlemelere göre 288 kişi öldü 900'den fazla kişi de yaralandı.