Manisa’ya şehit ateşi düştü! Şehidin sosyal medya paylaşımı gerçek oldu... "Annemin çığlığıyla..."

Pençe-Kilit Operasyonu'nda şehit düşen Uzman Çavuş Reşat Ergin’nin acı haberi ailesine verildi. Şehit Ergin'in 2013 yılında sosyal medya hesabından "Bir gün annemin çığlığıyla tüm şehir uyanacak ama ben uyanmayacağım." paylaşımı gerçek oldu. Acılı annenin feryatları yürekleri dağladı.

Türk Silahlı Kuvvetleri tarafından Irak’ın kuzeyinde yürütülen Pençe-Kilit operasyonu sırasında Uzman Çavuş Reşat Ergin şehit düştü.

BABAOCAĞINDA GÖZYAŞLARI SEL OLDU

Şehit haberinin ulaştığı memleketi Manisa’nın Akhisar ilçesinde Ergin’in babaocağına Türk Bayrağı asıldı. Kaymakam Kaan Peker’den acı haberi alan alan şehit ailesi gözyaşlarına boğuldu.

Manisa’ya şehit ateşi düştü! Şehidin sosyal medya paylaşımı gerçek oldu... "Annemin çığlığıyla..."

SOSYAL MEDYA PAYLAŞIMI GERÇEK OLDU 

Şehit Ergin’in 2013 yılında sosyal medyada yazdığı “Annemin çığlığıyla tüm şehir uyanacak ama ben uyanmayacağım” şeklindeki sözü dikkat çekerken şehit annesi Gülşah Ergin’in feryatları yürekleri dağladı.

Şehit uzman çavuş Reşat Ergin’in yarın düzenlenecek tören sonrası toprağa verilmesi bekleniyor.

Manisa’ya şehit ateşi düştü! Şehidin sosyal medya paylaşımı gerçek oldu... "Annemin çığlığıyla..." - Resim : 2

Manisa’ya şehit ateşi düştü! Şehidin sosyal medya paylaşımı gerçek oldu... "Annemin çığlığıyla..." - Resim : 3

Manisa’ya şehit ateşi düştü! Şehidin sosyal medya paylaşımı gerçek oldu... "Annemin çığlığıyla..." ile ilgili etiketler Şehit Manisa Anne uzman çavuş pençe kilit reşat ergin

Sitene Ekle

GÜNÜN VİDEOSU

Azerbaycanlı TV spikerinin Kılıçdaroğlu yorumu gündem oldu: Bay Bay Kemal, vay vay Kemal oldu!

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın karşısında bir düzine yenilgi alan Kılıçdaroğlu'nun durumuna Azerbaycanlı TV spikerinin yorumu gündem oldu. Azerbaycanlı TV spikeri, "Önce Bay Kemal, sonra Bay Bay Kemal, nihayetinde ise vay vay Kemal" dedi.