Manisa'da dehşet gecesi! Bir aile yok oldu

Manisa'nın Alaşehir ilçesinde yaşayan 22 yaşındaki bir genç, annesini av tüfeği ile vuran babasını ve aynı odada bulunan babaannesini öldürdü. Kendisini ihbar eden genç gözaltına alınırken, köyün muhtarı "Bir aile yok oldu" diyerek durumu anlattı.

Manisa Alaşehir Çarıktekke Mahallesi'nde Süleyman Özcan (41), eşi Raziye Özcan (41) ile tartışmaya başladı. Tartışmanın kavgaya dönüşmesi üzerine Süleyman Özcan eşini av tüfeği ile vurarak öldürdü.

ÖNCE BABASINI SONRA BABAANNESİNİ ÖLDÜRDÜ

Bu sırada çiftin oğlu Hüseyin Özcan (22), bıçakla saldırdığı babasının elinden aldığı av tüfeği ile Süleyman Özcan'ı ve aynı odada bulunan babaannesi Karanfil Özcan'ı (82) vurdu. Süleyman Özcan ve Karanfil Özcan olay yerinde hayatını kaybetti.

Manisa'da dehşet gecesi! Bir aile yok oldu

KENDİSİNİ DE YARALAMIŞ

Hüseyin Özcan'ın bir süre sonra kendisini ihbar etmesi üzerine olay yerine jandarma ve sağlık ekipleri sevk edildi. Kendisini bıçakla hafif şekilde yaralayan Hüseyin Özcan sağlık ekiplerince Alaşehir Devlet Hastanesine kaldırıldı. Jandarma ekipleri olayla ilgili soruşturma başlattı.

Mahalle'nin muhtarı Mustafa Çetin olaya ilişkin, "Bu gece köyümde bir olay yaşandı. Anlatmakta zorlanıyorum bir aile yok oldu. Jandarmanın aramasıyla haberim oldu." dedi.

Manisa'da dehşet gecesi! Bir aile yok oldu ile ilgili etiketler Manisa cinayet tüfek Alaşehir Kavga aile