Mal varlıklarına el konulmuştu! Eylül Öztürk, hakkındaki iddialara aylık gelirini açıklayarak cevap verdi

Dilan Polat'ın tutuklanmasının ardından aynı fotoğraf karesinde yer aldığı tüm fenomenler hakkında soruşturma başlatılmıştı. Bu fenomenlerden biri olan Eylül Öztürk, hakkında çıkan iddiaların ardından bir video çekerek aylık kazancını açıkladı. Zaman zaman aylık kazancının 2 milyon TL'yi geçtiğini belirten Öztürk, ''Hayatımın bir döneminde parasızlıkla, şimdi de parayla sınanıyorum." dedi.

Dilan Polat'ın tutuklanmasının ardından Tayyar- Özlem Öz çifti ve Dilan Polat'ın 'Şampiyonlar ligi' notuyla paylaştığı fotoğrafta yer alan tüm fenomenler hakkında soruşturma başlatılmıştı.

Bu fenomenler arasında yer alan Eylül Öztürk'ün tüm mal varlığına el konulmuştu. Amerika'da 10 tane evi olan ve bu yüzden 'Peşin parayla Amerika'daki 10 evi nasıl aldı?' şeklindeki sorularla gündem olan Eylül Öztürk, çareyi aylık kazancını açıklamakta buldu.

AYLIK KAZANCINI AÇIKLADI!

E-ticaret platformalarıyla yaptığı reklam anlaşmaları, ürün satışları ve verdiği linkler üzerinden kazandığı ciroları çektiği video ile anlatan Eylül Öztürk, paylaşımında şu ifadelere yer verdi:

"Benim bir hikayemin günlük ortalama izlenme oranı 816 bin. Bana günlük en az 5 farklı markadan reklam teklifi geliyor. Kabul edip etmemek benim kararım. Ben marka işbirliklerinde güvenilir bir insanımdır. Ben kullanmadığım bir ürünü önermem. Hiçbir zaman insanları kandırmadım. Ekonominin geldiği noktadan ve emeklerininiz karşılığını alamadığınız için çok üzgünüm. Sizler için de elimden geleni yaptım. Bugün bir televizyon kanalından fazla izlenen bir kanla görüyorsunuz karşınızda."

"KAZANÇLARIMI PAYLAŞMAZSAM HIRSIZLIKLA VE PARA AKLAMAKLA ANILACAĞIM"

"Bu zamana kadar kimseyle paylaşmadım ama sizinle aylık kazancımı paylaşacağım. Keşke sizler için de bir şey yapabiliyor olsam. Bunu göstermek zorundayım. Eğer ben bunu yapmazsam hırsızlıkla, kara para aklamakla ve bunun gibi yüz kızartıcı suçlarla anılmaya devam edeceğim. Ben bu belgeleri zaten devlete sundum. Geçen sene 1 Aralık-31 Aralık tarihinde bir e-ticaret platformuna 626 bin 490 kişi getirmişim, 21 bin 925 kişi alışveriş yapmış. Ben o ay işbirliklerinden 216 bin lira kazanmışım. Link vererek de bu platforma 1 milyon 127 bin lira ciro yaptırmışım. Bunun karşılığında da 168 bin lira kazanmışım. Yani totalde o platformdan o ay 384 bin 815 lira kazanmışım."

Mal varlıklarına el konulmuştu! Eylül Öztürk, hakkındaki iddialara aylık gelirini açıklayarak cevap verdi

"GEÇEN SENE KASIM AYINDA 2 MİLYON TL KAZANMIŞIM"

"1-30 Kasım'da ise 2 milyon 46 bin TL kazanmışım, platforma da 1 milyon 769 bin lira ciro yaptırmışım. 1-30 Eylül'de 1 milyon 88 bin TL kazanmışım. Bu sadece tek bir platform üzerinden. 1-31 Temmuz da ise 557 bin TL kazandım. 1-31 Ağustos'ta ise 603 nin 746 TL. İşler bu noktaya geldiği için çok özür diliyorum. Bu şekilde anıldığım için. İnsanların hayal edemediği bir sistemin içinde olduğum için. Ben bir televizyon kanalından çok daha fazla izlenerek para kazanıyorum. Biri dirseğine kadar bilezik takar biri kafasına dolar... Bu işten nasıl para kazandığınız size kalmıştır. Bütün e-ticaret platformlarından kazançlarım belli, franchising şubelerimden aldığım cirolar belli, akademimizden para kazanıyoruz, kendi markamızdan para kazanıyoruz. Bunların hepsi bende evraklı ve belgeli. Bu kazanca rağmen beni parayla alakam bile olmadı. Ben hayatımın bir döneminde parasızlıkla, şimdi de parayla sınanıyorum."

Mal varlıklarına el konulmuştu! Eylül Öztürk, hakkındaki iddialara aylık gelirini açıklayarak cevap verdi ile ilgili etiketler Eylül Öztürk
GÜNÜN VİDEOSU

Cumhurbaşkanı Erdoğan, A Milli Basketbol takımının maçını izledi! Zafer sonrası sevinci kamerada...

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Adana Valiliği ziyaretinde A Milli Basketbol Takımının İzlanda’ya karşı 76-75’lik skorla galip geldiği maçı izledi. Son saniye basketiyle gelen zafer sonrası sevinci kameralara yansıyan Erdoğan “Haftada 2 veya 3 gün basketbol oynuyoruz arkadaşlarla…” dedi.