Mahsa Amini protestoları sürüyor... Melek Mosso, İranlı kadınlara destek için sahnede saçını kesti

İran'da Mahsa Amini'nin ölümünün ardından başlayan protestolara bir destek de şarkıcı Melek Mosso'dan geldi. Dün akşam Harbiye Açık Hava Sahnesi'nde konser veren Mosso, İranlı kadınların eylemlerine destek olmak için sahnede saçlarını kesti.

İran'da başörtüsünü kurallara uygun takmadığı gerekçesi ile öldürülen Mahsa Amini hem İran'da hem de dünyanın farklı ülkelerinde protestolar sürüyor. Kadınlar İran rejimini protesto için saçlarını kesiyor.

MOSSO'DAN MAHSA AMİNİ PROTESTOLARINA DESTEK

İran'da 22 yaşındaki Mahsa Amini'nin rejim güçleri tarafından öldürülmesinin ardından başlayan protestolar tüm dünyaya yayıldı. Mahsa Amini'nin ölümünün ardından başlayan protestolara bir destek de ünlü şarkıcı Melek Mosso'dan geldi. Ünlü şarkıcı dün akşamki konseri sırasında saçlarını kesti.

MELEK MOSSO

Melek Mosso dün akşam Harbiye Açık Hava Sahnesi'nde sevenleriyle buluştu. "Bu gece tüm kadınlar adına söylüyorum şarkılarımı. Özgürlüğümüzü kimse elimizden alamayacak" diyen Mosso, İranlı kadınlara destek olmak adına sahnede saçlarını kesti.

melek mosso

 

Mahsa Amini protestoları sürüyor... Melek Mosso, İranlı kadınlara destek için sahnede saçını kesti ile ilgili etiketler Melek Mosso Konser Mahsa Amini
GÜNÜN VİDEOSU

Sahte araç satış ilanları ile 70 milyon TL topladılar... O dolandırıcılar işte böyle yakalandı!

İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya, nitelikli dolandırıcılık ve suç işlemek amacıyla örgüt kurma ve kurulan örgüte üye olma suçlarına yönelik 15 ilde eş zamanlı düzenlenen 'Sibergöz-9' operasyonlarında toplam 37 şüphelinin yakalandığını duyurdu. Bu şahısların oltalama siteleri üzerinden araç sigortası yapmak vaadiyle vatandaşlarla irtibat kurdukları tespit edilirken sahte ilanlar ile kapora bedeli talep ederek 49 kişiyi dolandırdıkları tespit edildi.