Lüks yatıyla Bodrum'a gelen Bill Gates akşam yemeği için servet ödedi

Dünyaca ünlü yıldızlar, en zengin iş insanları Bodrum’a gelmeye devam ediyor. Rus milyarderlerin ardından bu kez de Microsoft’un kurucusu Bill Gates, geçtiğimiz günlerde süper lüks yatıyla gözde tatil beldesine geldi. 146 milyar dolar serveti olan Amerikalı iş insanı Bill Gates’in arkadaşlarıyla çıktığı tekne turunda durağı Bodrum oldu. Mandarin Oriental içindeki lüks restoranda yemek yiyen Bill Gates ve arkadaşları 80 bin lira hesap ödedi.

Dünyaca ünlü yıldızlar, en zengin iş insanları Bodrum'a gelmeye devam ediyor. Rus milyarderlerin ardından bu kez de Microsoft'un kurucusu Bill Gates, geçtiğimiz günlerde süper lüks yatıyla gözde tatil beldesine geldi.


Gates, yanındaki altı arkadaşıyla birlikte, Mandarin Oriental'ın içindeki lüks et restoranına gitti.


ZİYARETİNİ GİZLİ TUTTU

ABD'li iş insanı, gözlerden uzak keyifli bir akşam geçirdi. Masayı donatan ekip, kendilerine yemek ziyafeti çekti. Gates ve altı arkadaşı, 80 bin liralık hesap ödedi.Ziyaretini gizli tutan ve basına yakalanmamayı başaran Gates, ardından mekandan ayrılıp lüks teknesine geçti. Gates'in teknesinin Süveyş Kanalı yakınlarında olduğu öğrenildi.

Günaydın / Hakan Uç

 

Lüks yatıyla Bodrum'a gelen Bill Gates akşam yemeği için servet ödedi ile ilgili etiketler Bodrum bill gates luks yat Mandarin Oriental
GÜNÜN VİDEOSU

Hawaii'deki Kilauea Yanardağı'nda patlama! İşte o görüntüler

Hawaii'deki Kilauea Yanardağı'nda patlama meydana geldi. Faaliyete geçen yanardağ helikopter ile böyle görüntülendi...