Loki’nin ikinci sezon çıkış tarihi belli oldu!

Marvel Sinematik Evreni'nin popüler dizilerinden Loki, ikinci sezonuyla izleyenlerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Disney, Loki'nin çıkış tarihini oldukça ilginç bir posterle paylaştı.

Marvel'ın sinematik evrenini genişletmek için yayınladığı en başarılı dizilerden olan Loki, ikinci sezonuyla uzun süredir bekleniyordu. Loki ikinci sezon çıkış tarihi paylaşıldı.

LOKİ 2. SEZON ÇIKIŞ TARİHİ

Marvel Sinematik Evreni'nin ilk olarak kötü karakteri olarak tanıtılan sonra ise farklı bir yol izleyen Loki, oldukça sevilen bir karaktere dönüştü. 2021 yılında yayıonlanan dizide çok sevilen Loki, ikinci sezon ile karşımıza çıkıyor.

Loki’nin yeni sezonu, 6 Ekim 2023'te Disney+ platformunda yayınlanacak.

Loki’nin ikinci sezonundan ilk posteri yayınlayan Marvel Studios, bu posterde Miss Minutes ve Loki karakterlerine yer vermiş. Posterde Loki'nin zamanla yarışmasına gönderme göze çarpıyor.

Loki’nin ikinci sezon çıkış tarihi belli oldu! ile ilgili etiketler dizi Marvel
GÜNÜN VİDEOSU

TBMM'de 'sokak hayvanları yasası' gerginliği! Çocuğunu kaybeden annenin üzerine yürüdüler

Sahipsiz hayvanlara yönelik yasa teklifinin komisyon görüşmelerine katılmak isteyen dernek temsilcileri ile meclis personeli arasında gerginlik yaşandı. Sokak hayvanlarının saldırısıyla çocuğunu kaybeden anne muhalefete tepki gösterirdi. Muhalif milletvekilleri acılı annenin üzerine yürüdü