Lara Tümer ile 3 ay önce evlenen Selahattin Paşalı baba oldu

Aşk 101 dizisinde canlandırdığı Osman karakteriyle hafızalara kazınan 32 yaşındaki oyuncu Selahattin Paşalı geçtiğimiz Nisan ayında sosyal medya fenomeni Lara Tümer ile dünyaevine girmişti. 3 ay önce hayatını birleştiren çiftin 'Leyla Pera' adını verdikleri kızları bugün dünyaya geldi.

Aşk 101, Leke, Babil ve Pera Palas'ta Gece Yarısı gibi yapımlardaki rolleriyle tanınan oyuncu Selahattin Paşalı yaklaşık 2 yıl birliktelik yaşadığı ve 7 aylık hamile olan sevgilisi Lara Tümer ile Nisan ayında evlenmişti. Çift bebeklerini kucaklarına alarak ilk kez anne - baba olmanın heyecanını yaşadı.


Eşi ve kızıyla birlikte çekilen siyah-beyaz fotoğraflarını paylaşan Lara Paşalı müjdeli haberi bu sözlerle duyurdu: "İsmimizi 'anne' ve 'baba' olarak değiştirdik... Ailemize hoş geldin Pera'm... Seni seviyoruz"


KIZLARININ ADINI 'LEYLA PERA' KOYDULAR

Paşalı, çocuğunun adını rol aldığı Pera Palas'ta Gece Yarısı dizisinden esinlenerek koymuştu. Paşalı, "Çok heyecanlı ve mutluyum. Çok güzel bir yıl geçiriyorum. Bebeğin ismi Leyla Pera Paşalı olacak inşallah" diye konuşmuştu.

Lara Tümer ile 3 ay önce evlenen Selahattin Paşalı baba oldu

Lara Tümer ile 3 ay önce evlenen Selahattin Paşalı baba oldu - Resim : 2

Lara Tümer ile 3 ay önce evlenen Selahattin Paşalı baba oldu - Resim : 3

 

Lara Tümer ile 3 ay önce evlenen Selahattin Paşalı baba oldu ile ilgili etiketler Selahattin Paşalı Lara Tümer
GÜNÜN VİDEOSU

Sahte araç satış ilanları ile 70 milyon TL topladılar... O dolandırıcılar işte böyle yakalandı!

İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya, nitelikli dolandırıcılık ve suç işlemek amacıyla örgüt kurma ve kurulan örgüte üye olma suçlarına yönelik 15 ilde eş zamanlı düzenlenen 'Sibergöz-9' operasyonlarında toplam 37 şüphelinin yakalandığını duyurdu. Bu şahısların oltalama siteleri üzerinden araç sigortası yapmak vaadiyle vatandaşlarla irtibat kurdukları tespit edilirken sahte ilanlar ile kapora bedeli talep ederek 49 kişiyi dolandırdıkları tespit edildi.