Lady Gaga ve Bradley Cooper'dan yeni proje!

A Star is Born filmindeki unutulmaz performansıyla gündemden düşmeyen Lady Gaga ve Bradley Cooper'ın Marvel yapımı Galaksinin Koruyucuları 3'ün kadrosunda yer alacağı iddia ediliyor.

Lady Gaga ve Bradley Cooper ikilisinin Marvel yapımı Galaksinin Koruyucuları 3'ün kadrosunda yer alacağı iddia edildi. A Star is Born filmindeki unutulmaz performanslarıyla gündeme gelen ikili hakkında aşk yaşadıklarına dair iddiaların ardından, ikilinin tekrar bir yapımda buluşabileceği haberi hayranları tarafından heyecanla karşılandı.

Lady Gaga ve Bradley Cooper'dan yeni proje!

VİZYON TARİHİ HENÜZ ONAYLANMADI

HollywoodLife dergisine konuşan bir kaynağa göre Lady Gaga ve Cooper'ın Galaksinin Koruyucuları 3'te yeniden bir araya gelmesi güçlü bir ihtimal. Karakterlerin animasyon olacağını vurgulayan kaynak, Cooper'ın Rocket Raccoon rolüyle döneceğini, Lady Gaga'nın da onun sevdiği kadını canlandıracağını ileri sürdü. Söz konusu açıklamada şu ifadelere yer verildi: İzleyiciler onları tekrar bir arada görmeyi çok ister. Yapımcılar da bunun farkında. İkili, gişenin anahtarı. Bu yüzden bir araya gelmeleri çok muhtemel. Gaga'nın projede yer alması halinde Marvel'ın ünlü çizgi romanında Rocket'in ruh ikizi olarak görülen Lylla'yı canlandıracağı düşünülüyor. Filmin vizyon tarihiyse henüz onaylanmadı.

Lady Gaga ve Bradley Cooper'dan yeni proje! ile ilgili etiketler Lady Gaga
GÜNÜN VİDEOSU

Ermeni spiker, sözde Dağlık Karabağ Cumhuriyeti'nin dağıldığını gözyaşlarıyla duyurdu

Ermeni spiker, sözde Dağlık Karabağ Cumhuriyeti’nin feshedildiğini bildirirken, gözyaşlarını tutamadı. O anlar sosyal medyada gündem oldu.