Gençlik ve Spor Bakanı duyurdu! KYK yurt başvurularında süreç başladı: İşte başvuru ekranı

Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak, GSB Yurtlarında yeni dönemin başladığını açıkladı. Bakan Bak, yurt başvuru süreciyle ilgili olarak ise "Yurt başvuruları başladı, başvurular 2 Eylül 23:59 tarihinde sona erecek." dedi.

KYK yurt başvurusu başladı. KYK yurt başvurusu nereden, nasıl yapılacak? KYK yurt imkanlarından yararlanmak isteyen öğrenciler yurt başvurularını nereden yapacağını araştırıyor. Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak, yurtlara başvuru sürecinin başlatıldığını açıkladı.

KYK YURT BAŞVURULARI BAŞLADI

Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak, GSB Yurtlarında yeni dönemin başladığını açıkladı. Bakan Bak, yurt başvuru süreciyle ilgili olarak ise "Yurt başvuruları başladı, başvurular 2 Eylül 23:59 tarihinde sona erecek." dedi.

KYK YURT/BURS BAŞVURULARI NASIL YAPILIR?

KYK başvuruları e-Devlet üzerinden alınıyor. Adayların e-Devlet giriş yöntemlerinden birine (internet bankacılığı, e-imza, mobil imza, T.C. kimlik kartı) sahip olmaları gerekiyor.

KYK YURT BAŞVURUSU İÇİN TIKLAYINIZ

BU SENE KYK BURSU NE KADAR OLDU?

Ocak ayı sonrasında ön lisans ve lisans bölümlerinde eğitim alan öğrencilerin bursları 1250 TL olarak belirlendi.

Yüksek lisans 2500 TL, doktora 3750 TL olarak açıklanmıştı.

Gençlik ve Spor Bakanı duyurdu! KYK yurt başvurularında süreç başladı: İşte başvuru ekranı ile ilgili etiketler Gençlik ve Spor Bakanlığı KYK
GÜNÜN VİDEOSU

Tefeciler Seçil Erzan'ı boş araziye götürüp tehdit etti! Yüzü gözü şiş halde ne derlerse tekrarladı

"Fatih Terim Fonu" ile milyonlarca dolarlık vurgun yapan bankacı Seçil Erzan'ın tefeciler tarafından tehdit edildiği görüntüler ortaya çıktı. Erzan'ın, evinden alınıp boş araziye götürüldüğü videoda yüzü gözü şiş halde tefeciler ne söylerse tekrar ettiği görüldü.