Kuzguncuk'ta bulunan Asude Çay Evi sahibi çarşaflı kadınlara saldırdı

Arkadaşlarıyla Üsküdar Kuzguncuk'ta bulunan Asude Çay Evi'ne oturmak isteyen tesettürlü genç kadın, işletme sahibinin yanlarına gelip ''Kalkın buradan, gidin! Hadi!" diye bağırmasıyla bir tepkiyle karşılaştı

ÇARŞAFLI KADINLARA "SÖZLÜ" SALDIRI!

Arkadaşlarıyla Üsküdar Kuzguncuk'ta bulunan Asude Çay Evi'ne oturmak isteyen tesettürlü genç kadın, işletme sahibinin yanlarına gelip ''Kalkın buradan, gidin! Hadi!" diye bağırmasıyla neye uğradığını şaşırdı. Yaşananlar karşısında olay yerinde bulunan polisin tepki vermemesi dikkat çekti.

Kadınların maruz kaldığı olayın işletme sahibi şahsın ilk vukuatı da değil. Çocukları azarlama, cumhurbaşkanına hakaret, kadınları karşı kötü muamele gibi çevredeki vatandaşların rahatsız olduğu birçok davranış içinde olduğu öğrenildi.

Sosyal medyada bir Twitter kullanıcısının, mezkur işletmecinin sigortasız eleman çalıştırdığını iddia ettiği ve SGK'ya ihbarda bulunduğu paylaşımı şöyle:

"Buradan ihbar ediyorum. Kuzguncuk Asude Çay Evi sahibi sigortasız adam çalıştırıyor. Sizi resmen tokatlıyor. Kuzguncuk Perihan Abla Sokağı."

METRODA TAKKELİ VE ŞALVARLI GENCE KÜFÜRLÜ VE YUMRUKLU SALDIRI

Geçtiğimiz günlerde de Güngören Merter Metrosu'nda bir şahıs, takke ve şalvarlı gence sözlü tacizde bulunup saldırıda bulunmuştu. Şüphelinin, İ.E.O. ve A.S.O.’ya "Defol git, Türkiye’den git" diye bağırıp yumruk sallamasıyla çıkan kavgayı diğer yolcular ayırmıştı.

18 Mayıs’ta yakalanarak gözaltına alınan şahıs, "Kasten yaralama, tehdit, hakaret, halkı kin ve düşmanlığa tahrik etmek ve aşağılama" suçlarından adliyeye sevk edilerek adli makamlarca serbest bırakıldı.

Kuzguncuk'ta bulunan Asude Çay Evi sahibi çarşaflı kadınlara saldırdı ile ilgili etiketler Üsküdar
GÜNÜN VİDEOSU

Gezi olaylarının 10. yıl dönümünde Türkiye Komünist Partili bir grup polislere saldırdı!

Türkiye Komünist Partili bir grup, Gezi kalkışmasının 10. yıl dönümünde Taksim'de polislere saldırdı. Konuya ilişkin İstanbul Valiliği’nden yapılan açıklamada 59 şahıs gözaltına alındığı belirtildi.