Kuyumcuda kanlı soygun! Bir kişiyi öldüren hırsız, 2 kilo altınla kaçtı

Antalya'nın Kepez ilçesinde bir kuyumcuda meydana gelen soygunda iş yerinin çalışanı silahla vurularak hayatını kaybetti. Kar maskeli soyguncu, yaklaşık 2 kilogram altınla kaçtı. Polis ekipleri silahlı soyguncuyu yakalamak için çalışma başlattı.

Antalya'da kuyumcu dükkanına giren kar maskeli soyguncu, iş yeri çalışanı Abuzer Atakan Gür'ü (48) tabancayla öldürüp yaklaşık 2 kilo altını alarak kaçtı.

Kuyumcuda kanlı soygun! Bir kişiyi öldüren hırsız, 2 kilo altınla kaçtı

Olay, saat 08.30 sıralarında Kepez ilçesi 15 Temmuz Şehitler Caddesi'ndeki Arıkaya Kuyumculuk'ta meydana geldi. Başında kar maskesi kuyumcu dükkanına giren soyguncu, silahı iş yeri çalışanı Abuzer Atakan Gür’e doğrulttu. Bu sırada Gür ile soyguncu arasında arbede yaşandı. Arbede sırasında Gür'ü göğsünden vuran şüpheli, yaklaşık 2 kilo altın bilezik ve takıları alarak kaçtı.

Kuyumcuda kanlı soygun! Bir kişiyi öldüren hırsız, 2 kilo altınla kaçtı - Resim : 2

İhbar üzerine adrese çok sayıda polis ve sağlık ekibi sevk edildi. Sağlık ekipleri, Abuzer Atakan Gür'ün yaşamını yitirdiğini belirledi.

İş yerinin güvenlik kamerası görüntülerini inceleyen polis ekipleri, saldırganı yakalamak için çalışma başlattı.

Kuyumcuda kanlı soygun! Bir kişiyi öldüren hırsız, 2 kilo altınla kaçtı ile ilgili etiketler Antalya Soygun Kuyumcu altın cinayet silah
GÜNÜN VİDEOSU

Azerbaycanlı TV spikerinin Kılıçdaroğlu yorumu gündem oldu: Bay Bay Kemal, vay vay Kemal oldu!

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın karşısında bir düzine yenilgi alan Kılıçdaroğlu'nun durumuna Azerbaycanlı TV spikerinin yorumu gündem oldu. Azerbaycanlı TV spikeri, "Önce Bay Kemal, sonra Bay Bay Kemal, nihayetinde ise vay vay Kemal" dedi.