Kuşadası'nda acı olay! Tatile giden doktor denizde boğularak hayatını kaybetti

Aydın'ın Kuşadası ilçesine tatile gelen doktor denizde boğularak hayatını kaybetti. Evli ve 3 çocuk babası olduğu öğrenilen doktorun ölüm haberi ailesi başta olmak üzere tüm sevenlerini yasa boğdu.

Aydın'ın Kuşadası ilçesi Sevgi Plajı'nda meydana gelen olayda, Afyon'da bir Aile Sağlığı Merkezi'nde görev yapan doktor Cem Sandal tatil için Kuşadası'na geldi. Serinlemek için denize giren Sandal, bir süre sonra henüz bilinmeyen bir nedenle denizde çırpınmaya başladı. Sandal'ın yardımına koşan vatandaşlar genç doktoru sahile çıkarttı.

Kuşadası'nda acı olay! Tatile giden doktor denizde boğularak hayatını kaybetti

EVLİ VE 3 ÇOCUK BABASIYIDI

112 Acil Çağrı Merkezi'ne yapılan ihbar üzerine bölgeye sağlık ekipleri sevk edildi. Kısa sürede olay yerine gelen sağlık ekipleri tarafından ilk müdahalesi yapılarak hastaneye kaldırılan Sandal, doktorların tüm çabalarına rağmen kurtarılamayarak hayatını kaybetti. Evli ve 3 çocuk babası olduğu öğrenilen doktorun ölüm haberi ailesi başta olmak üzere tüm sevenlerini yasa boğdu.

İHA

Kuşadası'nda acı olay! Tatile giden doktor denizde boğularak hayatını kaybetti ile ilgili etiketler Aydın Kuşadası doktor boğuldu
GÜNÜN VİDEOSU

Kastamonu'da şiddetli yağış! Dereler taştı, okullar tatil edildi

Kastamonu'nun İnebolu ilçesinde şiddetli yağış nedeniyle hayat durma noktasına geldi. İnebolu Çayı'nda ortaya çıkan görüntüler ise oldukça korkutucu.