Kurtlar Vadisi Pusu 295. son bölümde Polat Alemdar'a büyük sürpriz

Başrollerinde Necati Şaşmaz, Cahit Kayaoğlu, Defne Samyeli, Erhan Ufak ve Ertan Saban’ın yer aldığı dizi Kurtlar Vadisi Pusu son bölüm uzun süre konuşulacak.

Kurtlar Vadisi Pusu 295. son bölümde izleyiciyi soluksuz bırakan şok sahneler yaşandı. Kurtlar Vadisi Pusu'da uyuşturucu sevkiyatını engellemeye çalışan Polat’ı, Gölge’nin büyük bir sürprizi karşıladı…

Kurtlar Vadisi Pusu uzun süre hafızalardan silinmeyecek son bölüm ile ekrana geldi. İşte Türkiye'yi ekran başına kilitleyen Kurtlar Vadisi Pusu 295. bölümde neler olduğunun detayları

YENİ SEZONDA KANAL D EKRANLARINDA OLACAK OLAN KURTLAR VADİSİ PUSU SON BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Polat, İHA’nın hedefindeyken; Gölge, Babil ordusunu yenilmez hale getirecek bir ilacın peşindedir. Posta kutusundaki sırrın peşinde olan Yusuf, artık geçmişini geride bırakmak istiyor. Pusat, Siyah Sancak’la çıktığı operasyonda pusuya düşüyor. Peki Özel bir görev için İstanbul’a gelen Tilki’nin, Polat Alemdar’a karşı birleşeceği yeni ortağı kim olacak? Gölge, Yusuf ile işbirliği içerisine girip Polat'ı hedef alabilecek mi? Gölge, Babil devletini kurabilmek için Polat'a karşı Yusuf'u mu kullanacak?

KURTLAR VADİSİ PUSU 295. BÖLÜM FRAGMANI İZLE

KURTLAR VADİSİ PUSU YENİ SEZONDA KANAL D EKRANLARINDA OLACAK

Kurtlar Vadisi Pusu Türk izleyicisinin fenomeni yıllardır Kanal D, ATV, Star TV, TNT, Show Tv gibi birçok kanalda yayınlandı. Kurtlar Vadisi yeni sezonda hangi kanalda yayınlanacağı belli oldu. Dizi yeni sezonda yine Kanal D’de izleyicisiyle buluşmaya devam edecek. Kurtlar Vadisi Pusu 14. sezonuyla Eylül 2016’dan itibaren, yine kendi gününde ve saatinde Kanal D’de kaldığı yerden devem edecek...

KURTLAR VADİSİ PUSU SON BÖLÜMÜNDE NELER OLDU? İŞTE KURTLAR VADİSİ SON BÖLÜM ÖZETİ

Geçtiğimiz haftaKurtlar Vadisi Pusu'da Gölge’nin hain tuzağını son anda engelleyen Polat Alemdar, Halil’e düştüğü tuzağı göstermiş ve ona gerçekleri anlatmıştı. Polat Alemdar, Halil’den hücre evinin adresini istemişti..

Profesör Anadolu’nun buluşlarını kendi emelleri için kullanmak isteyen Gölge, Polat’ın hamleleri sonrası kısıtlanan hareket alanını genişletmek için bir görünmezlik iksiri istemişti.

Türkiye’nin çizgisinin kader çizgisi olduğunu söyleyen Yasin Komutan, silahtan daha etkili bir planla operasyon hazırlığı yapmıştı. Peki Polat, parçaları birleştirip Anadolu’nun izini bulabilecek mi? Anadolu’nun Gölge’ye kurduğu tuzak işe yarayacak mı? Polat, parçaları birleştirip Anadolu’nun izini bulabilecek mi? Öte yandan Polat, kendini patlatmak üzere olan canlı bombayı durdurulabilecek mi? Gölge Lazkiye’den İstanbul’a uyuşturucu sevkiyatını kendi keşfettiği bir yol üzerinden yapmayı planlarken, Rusya’dan gelen sürpriz ne olacak? soruların yanıtı Kurtlar Vadisi Pusu 294. son bölümünde yanıt buldu.

Kurtlar Vadisi Pusu 295. son bölümde Polat Alemdar'a büyük sürpriz ile ilgili etiketler Haber