Kültür ve Turzim Bakanı'ndan AKM'ye ziyaret!

Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan ile birlikte Atatürk Kültür Merkezi inşaatında incelemelerde bulunan Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, inşaat sürecinin başlangıcını 'En geç Ekim ayı' olarak duyurdu.

Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, yeniden inşa edilecek olan Atatürk Kültür Merkezi’nde incelemelerde bulundu. Bakan Ersoy, "En geç Ekim ayı içerisinde ihale süreci tamamlanarak inşaat süreci başlamış olacak" dedi.

İHA'nın haberine göre, Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, Taksim'de bulunan Atatürk Kültür Merkezi inşaatında incelemelerde bulundu. Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy’a Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan’ın yanı sıra TOKİ Başkanı Mehmet Ergün Turan da eşlik etti.

Çalışmaları yerinde inceleyen Bakan Ersoy, yeni proje hakkında da kısa bir bilgilendirme toplantısına katıldı. Toplantının ardından basın mensuplarına açıklama yapan Bakan Ersoy, "Yeni yönetim sisteminin 100 günlük kalkınma planı açıklandı. Bizim bakanlığımızın öncelikli konularından bir tanesi de Atatürk Kültür Merkezi. Hem TOKİ Başkanımız hem Beyoğlu Belediye Başkanımız birlikte inşaatı ziyaret ettik. En geç Ekim ayı içerisinde ihale süreci tamamlanarak inşaat süreci başlamış olacak’’ dedi.

 

Kültür ve Turzim Bakanı'ndan AKM'ye ziyaret! ile ilgili etiketler Atatürk Kültür Merkezi Taksim Kültür ve Turizm Bakanlığı Nuri Ersoy
GÜNÜN VİDEOSU

Seçim gününü kana bulayacaklardı! MİT ve Emniyet'ten DEAŞ operasyonu: Teröristler yakalandı...

28 Mayıs’ta gerçekleştirilen Cumhurbaşkanlığı 2. tur seçimlerinde eylem hazırlığında oldukları tespit edilen 6 DEAŞ Terör Örgütü üyesi MİT ve Konya Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerinin operasyonuyla yakalandı.