Kulak zarı patlayana kadar dövdüler: 'Bu değilmiş' deyip kaçtılar

Antalya'da tanımadığı kişiler tarafından darp edilen, kulak zarı patlayan ve çeşitli yerlerinden yaralanan adam, dayak yedikten sonra şahısların ‘Bu değilmiş' deyip kaçtığını belirtti.

Etiler Mahallesi'nde yaşanan olayda, otomobiliyle evine giden Kudbettin Kaya (52) caddeden sokağa gireceği sırada bir başka araç önünü kesti. Araçtan inen kimliği belirsiz 4 kişi, iddiaya göre Kaya'yı sebepsiz yere darp etmeye başladı.

Kullandığı otomobil içinde kafasına tekme ve yumruklar yiyen Kaya, kanlar içinde yere yığıldı. Kavgayı çevredekiler ayırırken, şahıslar olay yerinden geldikleri otomobille ayrıldı. Çevredekilerin ihbarı üzerine olay yerine gelen sağlık ekipleri, Kaya'yı hastaneye kaldırdı. Darp raporu alan Kaya, şüphelilerden şikayetçi oldu. Emniyette ifadeleri alınan şüpheliler serbest bırakıldı.

Kulak zarı patlayana kadar dövdüler: 'Bu değilmiş' deyip kaçtılar

"BU DEĞİLMİŞ" DEYİP KAÇTILAR

Olayı anlatan Kaya, “Ekmek aldım eve geliyordum. Kavşakta korna bastı arkamdan. ‘Acil bir durum mu oldu?' diye sordum. ‘Sen şimdi ne olduğunu görürsün' deyip aracı önüme kırdılar. Önce 2 kişi aracıma girdi, sonra 2 kişi daha geldi. Tekme ve yumruklarla yüzüme vurdular. Sonra ‘Bu değilmiş' deyip gittiler. Kişileri tanımıyorum, trafikte de sorun yaşamadık. Polisteki ifadelerinde küfrettiğimi söylemişler. Kulağımın zarı patlak. Şikayetçi oldum ve davamdan vazgeçmeyeceğim” dedi.

Kulak zarı patlayana kadar dövdüler: 'Bu değilmiş' deyip kaçtılar ile ilgili etiketler Trafik dayak