Küçükçekmece gölüne çamur aktı! O anlar kamerada!

Meteoroloji Genel Müdürlüğünün uyarılarının ardından İstanbul'da şiddetli yağışlar etkili olmaya başladı. Sağanak yağışla birlikte Küçükçekmece gölüne çamur aktığı görüldü.

Meteoroloji Genel Müdürlüğü uyarılarının ardından İstanbul'da yağış etkili oluyor. Hafif şekilde devam eden yağış, aralıklarla etkisini arttırıyor. Sürücüler yağış, nedeniyle kontrollü bir şekilde ilerlerken, hazırlıksız yakalanan bazı vatandaşlar ise hırka ve gömlekle kendilerini yağmurdan korumaya çalıştı. Büyükçekmece'de ise Muratceşme, Mimarsinan ve Sinanoba Mahalleleri'nde sağanak yağış ile birlikte yollar göle döndü. Bazı kavşaklarda araçlar geçmekte zorlanırken, bölgedeki esnaf dükkanına yağmur suları girmemesi için seferber oldu. Bazı esnafların yağmur sularını kovalarla tahliye etmeye çalıştığı görüldü.

Öte yandan, Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nün son hava durumu raporuna göre, İstanbul'da bugünden itibaren 5 gün boyunca yağış bekleniyor.

Küçükçekmece gölüne çamur aktı! O anlar kamerada! ile ilgili etiketler İstanbul Meteoroloji Küçükçekmece

Sitene Ekle

GÜNÜN VİDEOSU

Giresun'da fırtına etkisiyle deniz taştı! Mini tsunami dehşeti kamerada...

Giresun'da etkili olan fırtına nedeniyle deniz taştı. Mini tsunami yaşanan Tirebolu ilçesinde o anlar saniye saniye kameralara kaydedildi.