Küçük kızın silahla ateş ettiği görüntüler infial yarattı! O baba konuştu

Rize’de tabanca ile ateş ettirilen 7 yaşındaki küçük kız çocuğunun görüntüleri sosyal medyada büyük tepki çekmişti. Olayın medyada yer almasının ardından küçük kızın babası konuştu. Babası, olayın 5 yıl önce yaşandığını ve silahın kuru sıkı olduğunu söyledi.

Rize’de yaşanan olayda Mustafa Arslan, 7 yaşındaki yeğeni Şevval Arslan'a verdiği tabancayla ateş ettirdi. Vurulma tehlikesi de yaşayan Mustafa Arslan yaşananları cep telefonu ile kayda aldı.

Küçük kızın silahla ateş ettiği görüntüler infial yarattı! O baba konuştu

Olayı İHA muhabirine anlatan  Şevval’in babası Fuat Arslan, “5 sene evvel, çocuk 7 yaşındaydı. Şimdi altıncı sınıfa gidiyor. 5 sene önce olan bir şey. Babaannesine gitmişti köye. Amcası da Rize'deydi. Orada kuru sıkıyla attırmak istemiş. Attırmış. Hatta zaten mermi ona doğru gelmiş. Mermi gelse zaten eve bir zarar verir veya kendine zarar verirdi. Mermi yok çünkü kuru sıkı. Laf çıkıyor başka bir şey yok, 5 sene evvel olan bir olay. Kızın babasıyım. Attıran kişi de benim kardeşim. Olay Rize’de oldu” diye konuştu.

Küçük kızın silahla ateş ettiği görüntüler infial yarattı! O baba konuştu - Resim : 2

Amcasını kendisine verdiği silahla ateş eden Şevval Arslan, “Beş sene falan olmuştur. İkinci sınıf ya da üçüncü sınıfa gidiyordum o zaman. Köydeydik. Köyde amcamdan silah istemiştim. Ben de atmak istemiştim. Sonra amcam attırmıştı bana, izin vermişti. Kurusıkı silah. 7-8 yaşındaydım. Şu an 11 yaşındayım” dedi.

İHA

Küçük kızın silahla ateş ettiği görüntüler infial yarattı! O baba konuştu ile ilgili etiketler Rize silahla ateş eden kız Şevval Arslan Fuat Arslan

Sitene Ekle

GÜNÜN VİDEOSU

Hawaii'deki Kilauea Yanardağı'nda patlama! İşte o görüntüler

Hawaii'deki Kilauea Yanardağı'nda patlama meydana geldi. Faaliyete geçen yanardağ helikopter ile böyle görüntülendi...