Küçük kızı takip eden sapık, apartmanda taciz etti! Komşular çığlıklarına yetişti

Esenler'de fırından ekmek alıp evine dönen 10 yaşındaki kız , yol boyu kendisini takip eden bir sapık tarafından apartmanda köşeye sıkıştırılıp taciz edildi. Küçük kızın apartmanda bağırarak yardım istediği sırada işe gitmek için evden çıkan bir komşudan korkan sapık koşarak uzaklaştı. Sapık adamın takip ve taciz anları güvenlik kameralarınca saniye saniye görüntülendi.

İstanbul'un Esenler ilçesinde bulunan Nene Hatun Mahallesi'nde geçtiğimiz perşembe günü korkunç bir olay yaşandı.

KÜÇÜK KIZ İLE BİRLİKTE APARTMANA GİRDİ, KAPIYI KAPATTI

Sabah saat 09.00 sıralarında iddiaya göre, fırından dönen 10 yaşındaki kızı, arkasından bir kişi takip etti. Şüpheli, kız içeri girdiğinde apartmanın giriş kapısını kapattı. Saldırganın kendisine dokunduğunu iddia eden 10 yaşındaki E.O.'nun yardım çığlıklarını ise, o sırada işe gitmek için evden çıkan komşuları Saniye Özdemir duydu.

SAPIĞIN DOKUNMASIYLA KÜÇÜK KIZ BAĞIRMAYA BAŞLAMIŞ

Kadın çıkarak duruma müdahale edince saldırgan olay yerinden kaçtı. Polis ekipleri, çevredeki güvenlik kamera kayıtlarını incelemeye aldı. Kız çocuğunu Esenler Atışalanı Çocuk Şube Müdürlüğü'nde pedagoglar dinledi. Çocuk burada, şüphelinin kendisine dokunduğunu sonra da bağırarak yardım istediğini belirtti.

Küçük kızı takip eden sapık, apartmanda taciz etti! Komşular çığlıklarına yetişti

"BAŞKA ÇOCUKLARIN CANI YANMASIN"

Olayı anlatan anne F.O, "Kızım ekmek almaya inmişti. O sırada eve çıkarken o da yukarıya doğru çıkmış. Çocuğu binada sıkıştırmış. Taciz etmiş kısacası. Çocuk çok kötü durumdaydı. Komşu kurtarmasaydı ne olacaktı hiç bilmiyorum. Gerçekten çok üzücü. Çok kötü hissediyorum. Bulunmasını istiyorum bir an önce. Yardımcı olsunlar lütfen herkesin çocuğu var. Komşum çocuğu eve getirdi, hemen aşağıya indirdik. Polisi çağırdık. Kameralar incelendi. Zaten görünüyor binaya girişi, çocuğun arkasından koştuğu. Çocuk şubeye gittik, savcılığa suç duyurusunda bulunduk. Psikolojik tedavi görecek inşallah. Daha önce takip etti de biz mi fark etmedik bilmiyoruz. 'Bana dokundu' dedi. Sadece o. Çok kötüydü çünkü. Bir an önce bulunsun. Başka çocukların canı yanmasın. Komşum olmasaydı çocuğum daha kötü bir şeyle karşılaşabilirdi" diye konuştu.

 Küçük kızı takip eden sapık, apartmanda taciz etti! Komşular çığlıklarına yetişti - Resim : 2

"SANİYE TEYZE KURTAR BENİ ADAM BANA SALDIRDI' DEDİ"

İşe gitmek için evden çıktığı sırada küçük kızın sesini duyan apartman sakini Saniye Özdemir, "Merdivenlerden iniyordum çocuğun sesini duydum. 'Ne yapıyorsun' dedi adama. Adamı görmedim. 'Saniye teyze kurtar beni adam bana saldırdı' dedi. Ben çocuğu bıraktım, adamın peşinden koştum. Kapının arkasından sadece gölgesini görebildim. Dışarıya çıktım sağa baktım sola baktım kimseyi göremedim. Sonra geri yukarıya çıktım. Aldım çocuğu annesine götürdüm" dedi.

Küçük kızı takip eden sapık, apartmanda taciz etti! Komşular çığlıklarına yetişti - Resim : 3

75 KAMERA İNCELENDİ

Harekete geçen polis, çevredeki güvenlik kamerası görüntülerini topladı. Yaklaşık 75 güvenlik kamerası didik didik incelendi. Şüphelinin, Davutpaşa'daki evinde olduğu tespit edildi. Mahallede önlem alan polis, Suriyeli E.A. (21)'yı evinden çıktığı an gözaltına aldı. Taciz şüphelisi emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevkedildi

Küçük kızı takip eden sapık, apartmanda taciz etti! Komşular çığlıklarına yetişti ile ilgili etiketler Taciz Apartman Esenler İstanbul küçük kız sapık

Sitene Ekle

GÜNÜN VİDEOSU

Kastamonu'da şiddetli yağış! Dereler taştı, okullar tatil edildi

Kastamonu'nun İnebolu ilçesinde şiddetli yağış nedeniyle hayat durma noktasına geldi. İnebolu Çayı'nda ortaya çıkan görüntüler ise oldukça korkutucu.