KPSS mağdurlarından Bakan Selçuk'a teşekkür yağdı!

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk 100 gün içinde yeni 20 bin öğretmen atayacaklarını açıkladı. KPSS'ye girip atama bekleyen binlerce öğretmen arasında bu müjdeli haber coşku yarattı. Atama bekleyan öğretmen adayları sosyal medyada #20BinEkAtamayaTeşekkür hastagi açıp Bakan Ziya Selçuk'a teşekkür ve övgü yağdırdı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan 100 günlük eylem planını açıklarken “Ülke genelinde 20 bin sözleşmeli öğretmen daha atıyoruz” demişti.

Bu açıklamanın, şuan ataması yapılan ve belgelerini teslim etmekte olan adayları kapsadığı düşünülüyordu.

Ancak bu açıklamananın ardından Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk sosyal medya hesabından şu paylaşımı yaptı:

“100 gün içinde 20 bin öğretmen ataması yapacağız. Ülkemizde eğitimin gelişmesi için bizleri sürekli cesaretlendiren Cumhurbaşkanımız Sn. @RT_Erdogan’a, destekleri için Hazine ve Maliye Bakanımız @BeratAlbayrak’a @tcmeb ailesi adına şükranlarımı sunuyorum.Hayırlı ve uğurlu olsun.”

Bu paylaşımın ardından mevcut atamalara ek olarak 20 bin kontenjan daha açıldığından emin olan öğretmen adayları sosyal medyada Milli Eğitim Bakanı Selçuk'a teşekkürlerini iletmek için #20BinEkAtamayaTeşekkür hastagi açarak binlerce teşekkür mesajı paylaştı... 

KPSS mağdurlarından Bakan Selçuk'a teşekkür yağdı! - Resim : 2

KPSS mağdurlarından Bakan Selçuk'a teşekkür yağdı! - Resim : 3

KPSS mağdurlarından Bakan Selçuk'a teşekkür yağdı! - Resim : 4

 

KPSS mağdurlarından Bakan Selçuk'a teşekkür yağdı! ile ilgili etiketler Ziya Selçuk Milli Eğitim Bakanı öğretmen adayları ek kontenjan
GÜNÜN VİDEOSU

Şampiyon Galatasaray, Florya'da taraftarıyla buluştu! Muhteşem kutlama

Süper Lig'de bitime 2 hafta kala şampiyonluğunu ilan Galatasaray, Ankara deplasmanından evi Florya'ya döndü. Galatasaray’da futbolcular, teknik ekip ve yönetim kurulu üyeleri, şampiyonluğu Florya Metin Oktay Tesisleri’nde sarı-kırmızılı taraftarlarla kutladı.