KPSS lisans, ön lisans ve ortaöğretim tercih sonuçları açıklandı! TIKLA-ÖĞREN

KPSS lisans, ön lisans ve ortaöğretim tercih sonuçları açıklandı. ÖSYM yaptığı açıklamayla birlikte KPSS-2022/2 tercih sonuçlarını açıkladığını duyurdu. Sonuç öğrenme ekranı haberimizde...

KPSS tercih sonuçları açıklandı. KPSS lisans, ön lisans ve ortaöğretim tercihleri yapan adaylar için ÖSYM tercih sonuçlarını duyurdu. 28 Aralık'ta sona eren tercihlerin ardından ÖSYM'nin sonuç sorgulama sayfası üzerinden, tercih sonuçları görüntülenebilecek.

KPSS TERCİH SONUÇLARI AÇIKLANDI

21-28 Aralık 2022 tarihleri arasında tercihleri alınan KPSS-2022/2 bazı kamu kurum ve kuruluşlarının kadro ve pozisyonlarına yerleştirme işlemleri tamamlandı.

Adaylar, yerleştirme sonuçlarına, 3 Ocak 2023 tarihinde saat 15.30'dan itibaren ÖSYM’nin https://sonuc.osym.gov.tr adresinden T.C. kimlik numaraları ve şifreleriyle erişebilecektir.

KPSS TERCİH SONUÇLARINIZI ÖĞRENMEK İÇİN TIKLAYIN

KPSS lisans, ön lisans ve ortaöğretim tercih sonuçları açıklandı! TIKLA-ÖĞREN ile ilgili etiketler KPSS
GÜNÜN VİDEOSU

Tefeciler Seçil Erzan'ı boş araziye götürüp tehdit etti! Yüzü gözü şiş halde ne derlerse tekrarladı

"Fatih Terim Fonu" ile milyonlarca dolarlık vurgun yapan bankacı Seçil Erzan'ın tefeciler tarafından tehdit edildiği görüntüler ortaya çıktı. Erzan'ın, evinden alınıp boş araziye götürüldüğü videoda yüzü gözü şiş halde tefeciler ne söylerse tekrar ettiği görüldü.