Kozan’da ormanlık alanda kadın cesedi bulundu! Bir gün önce bırakılmış

Adana’nın Kozan ilçesinde ormanlık alanda bir kadına ait ceset bulundu. Ormanlık alanda yürüyen vatandaşların kanlar içinde bulduğu kadının üzerinden kimlik çıkmadı. Yetkililer ölen kadının bir gün önce ormana bırakıldığını belirledi.

Adana’nın Kozan ilçesine bağlı Minnetli Mahallesi yakınlarındaki ormanlık alanda yürüyen vatandaşlar, çalıların arasında bir kadının hareketsiz yattığını gördü.

Kadının kanlar içerisinde olduğunu gören mahallelinin durumu bildirmesi üzerine olay yerine jandarma ve sağlık ekipleri sevk edildi. Sağlık görevlilerinin yaptığı kontrolde, üzerinden kimlik çıkmayan kadının hayatını kaybettiği belirlendi.

Kadının bir gün önce ormanlık alana bırakıldığını değerlendiren jandarma ekipleri, olayla ilgili geniş çaplı araştırma başlattı. Kadının cesedi ise kimliğinin ve kesin ölüm nedeninin belirlenmesi için adli tıp kurumu morguna götürüldü.

DHA

Kozan’da ormanlık alanda kadın cesedi bulundu! Bir gün önce bırakılmış ile ilgili etiketler Adana Kozan Orman kadın cesedi
GÜNÜN VİDEOSU

Azerbaycanlı TV spikerinin Kılıçdaroğlu yorumu gündem oldu: Bay Bay Kemal, vay vay Kemal oldu!

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın karşısında bir düzine yenilgi alan Kılıçdaroğlu'nun durumuna Azerbaycanlı TV spikerinin yorumu gündem oldu. Azerbaycanlı TV spikeri, "Önce Bay Kemal, sonra Bay Bay Kemal, nihayetinde ise vay vay Kemal" dedi.