Koronavirüse yakalanan Karamollaoğlu'ndan haber var

Koronavirüs sebebiyle tedbir amaçlı hastaneye kaldırılan Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu'nun sağlık durumuna ilişkin açıklama yapıldı. Durumunun iyi olduğu öğrenilen Karamollaoğlu'nun hastaneden taburcu edileceği öğrenildi.

Saadet Partisi Sözcüsü Birol Aydın, koronavirüse yakalanarak hastaneye yatırılan Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu ile ilgili açıklamada bulundu.

"HERKESE SELÂMI VAR"

Aydın, “Sağlık durumu oldukça iyi olan değerli Genel Başkanımızın herkese selâmı var” dedi.

Birol Aydın'ın açıklaması şu şekilde:

"Genel sağlık durumu oldukça iyi olan Genel Başkanımız Sn. Temel Karamollaoğlu, bir süre daha hastanede istirahat ettikten sonra taburcu olacaktır. Bu süreçte kendilerine geçmiş olsun dileklerini ileten ve bir an olsun dualarını eksik etmeyen teşkilat mensuplarımıza ve toplumun her kesiminden vatandaşlarımıza teşekkür ediyoruz. Değerli Genel Başkanımız, kendisini merak eden, gelişmeleri yakından takip eden ve şifa temennilerini paylaşan herkese selam ve muhabbetlerini iletmektedir."

Koronavirüse yakalanan Karamollaoğlu'ndan haber var ile ilgili etiketler Temel Karamollaoğlu Saadet Partisi sağlık durumu
GÜNÜN VİDEOSU

İETT otobüsünde yangın çıktı: Yanan otobüsü elinde yangın tüpü varken üfleyerek söndürmeye çalıştı

İstanbul Kağıthane'de İETT'ye bağlı halk otobüsünün motor kısmında yangın çıktı. Aracın şoförü yangını üfleyerek söndürmeye çalışınca ortaya ilginç bir manzara çıktı. İşte o anlar...