Köpeği ile bakkala giderken sokak köpeğini bıçakladı!

Ankara Çubuk'ta, köpeği ile bakkala giden bir kişi, üzerine havlayarak koşan sokak köpeğini sırtından bıçakladı. Yaralanan köpeğin başında yavruları yürek burktu. Vatandaşların ihbarı ile veteriner kliniğine kaldırılan köpek ameliyat edildi.

Ankara'nın Çubuk ilçesinde köpeği ile bakkala giden bir kişi, üzerine havlayarak koşan sokak köpeğini rambo bıçağı ile sırtından yaraladı.

Köpeği ile bakkala giderken sokak köpeğini bıçakladı!

Olay, dün saat 16.00 sıralarında Çubuk ilçesi İkipınar Mahallesi'nde meydana geldi. Hobi bahçesinde yaşayan H.İ.L., bakkala gitmek için kangal köpeği ile beraber yola çıktı. H.İ.L., bakkalın yakınına geldiğinde sokak köpekleri, havlayarak üzerine koşmaya başladı. Paniğe kapılan H.İ.L., yanındaki rambo bıçağını köpeklere savurdu. Köpeklerden biri sırtına gelen bıçak darbeleriyle yaralanırken, yavruları başından ayrılmadı.

Köpeği ile bakkala giderken sokak köpeğini bıçakladı! - Resim : 2

Olayın ardından yaralanan köpeği gören mahalle sakinleri, veteriner hekime haber verdi. Kliniğe kaldırılan köpek, yaklaşık 4 saat ameliyat edildi.

İHA

 

Köpeği ile bakkala giderken sokak köpeğini bıçakladı! ile ilgili etiketler Ankara köpek köpeği bıçakladı bıçakladı

Sitene Ekle

GÜNÜN VİDEOSU

Kenan Sofuoğlu'nun 4 yaşındaki oğlu şimdi de TIR kullandı

Eski motosiklet dünya şampiyonu Kenan Sofuoğlu'nun 4 yaşındaki oğlu Zayn Sofuoğlu, son olarak dev bir TIR'ın direksiyonuna geçti.