'Köpeğe top attın' kavgası! Kadınları kışkırtıp "Türbanından utan" diyerek aşağıladı...

Kağıthane'de bir sitenin parkında kadının çocuğunun köpeğe top attığını iddia eden bir genç tartışma çıkardı. Kadınlar, köpeğe saldırmadıklarını söylese de kabullenmeyen genç, kadınları tahrik etti. Ortalığın karıştığı kavgada genç, “Türbanından utan” diyerek kadınları aşağılarken o anlar saniye saniye kameralara yansıdı.

Kağıthane Hamidiye Mahallesi’ndeki bir sitenin parkında yaşanan olayda, iddiaya göre bir kadının çocuğu topunu sokak köpeğine attı. Çocuğun topu köpeğe attığını gördüğünü iddia eden B.A. (30) duruma tepki gösterdi. Bunun üzerine kadınlarla B.A. arasında tartışma çıktı.

"TÜRBANINDAN UTAN" DİYEREK AŞAĞILADI

Tartışmanın büyüyerek kavgaya dönüştüğü olayda, B.A. cep telefonunu açarak kadınları kayıt altına almaya başladı. Kadınları kayıt altına alarak hem tahrik eden hem de suçlayan B.A., dakikalarca onlarla kavga etti. Kendisine tepki gösteren kadınlara son olarak “Türbanından utan” diyerek aşağılayan B.A. ardından parktan uzaklaştı. Yaşananlar ise kameralara anbean yansıdı.

'Köpeğe top attın' kavgası! Kadınları kışkırtıp "Türbanından utan" diyerek aşağıladı...

DAHA ÖNCE DE AYNI ŞEYLERİ YAPMIŞ

Öte yandan videoyu kayda alan gencin, “Başıboş köpekleri toplayın” diyen vatandaşları tehdit eden bir hayvan hakları derneğinin yöneticisi B.A. olduğu, geçtiğimiz ay ise “halkı paniğe sevk etmek ve korku oluşturmak” suçlamasıyla gözaltına alındığı ortaya çıktı.

B.A.’nın sosyal medyada sokak köpeklerine karşı çıkan vatandaşları ‘öldürmekle’ tehdit ettiği bilgisine ulaşıldı.

'Köpeğe top attın' kavgası! Kadınları kışkırtıp "Türbanından utan" diyerek aşağıladı... ile ilgili etiketler İstanbul Kağıthane

Sitene Ekle

GÜNÜN VİDEOSU

Fatih Vatan Caddesi'nde içinde hasta olan ambulans kaza yaparak yan yattı!

Fatih Vatan Caddesi'nde içinde hasta olan bir ambulans, kaza yaparak yan yattı. Olay yerine sağlık, itfaiye ve polis ekipleri sevk edildi.