Konuşanlar'da bir konuğun ilişki itirafı gündem oldu! Hasan Can Kaya'nın esprileri stüdyoyu kahkahaya boğdu

Hasan Can Kaya’nın sunumu ile izleyici karşısına çıkan Konuşanlar'da bir konuğun 70 yaşındaki bir adamla ilişki yaşadığını itiraf ettiği sahne olay oldu. Konuğunun itirafına kayıtsız kalamayan Hasan Can Kaya'nın ardı ardına yaptığı şakalarla stüdyodakiler kahkahaya boğuldu.

Hasan Can Kaya’nın sunumu ile izleyici karşısına çıkan Konuşanlar her hafta Exxen’de yayınlanıyor. Konuşanlar'ın 109. bölüm tanıtımı yine sosyal medyada gündem oldu. Bir konuğunun ilişki itirafı hakkında şakalar yapan ünlü komedyen izleyenleri ve stüdyodakileri kahkahaya boğdu.

Yeni bölüm tanıtımına konuğunun 70 yaşınadaki adamla ilişkisi damga vurdu. Hasan Can'ın 'Nerede buluşuyordunuz mesela darülaceze demi?' sözleri herkesi güldürdü.

 Ardından Hasan Can; 'Siz de yaş günleri daha da kıymetlidir biliyor musun' deyince kahkaha tufanı koptu. Şakalarına hız kesmeden devam eden ünlü komedyen bir anı anlatır gibi 'Bir gün dedi ki sevgilim evinde parti var. Parti nerede Zincirlikuyu'da' sözleriyle gündem oldu.

Daha sonra başka bir çifte yönelen Hasan Can ilişliler hakkında konuşurken bir anda yine konuğuna yöneldi ve 'Mesela Alara şöyle yapıyor, ilişki süresi adamın eceli gelene kadar' dedi ve 'Buraları yayınalarım ha' diyerek güldürmeye devam etti.

Konuğun 'Hayır yayınlama' demesi üzerine 'Ayrılmışsın gitmiş ya. Ölünün arkasından konuşuyoruz diye mi yayınlamayayım?' diyince stüdyoda kahkaha ve alkış koptu.

Konuşanlar'da bir konuğun ilişki itirafı gündem oldu! Hasan Can Kaya'nın esprileri stüdyoyu kahkahaya boğdu ile ilgili etiketler Hasan Can Kaya Konuşanlar
GÜNÜN VİDEOSU

Esenyurt'ta sokak ortasında dehşet! Elinde silahla koşarak gelen şahıs, 2 genci silahla vurdu...

Esenyurt'ta 2 kişi, aralarında husumet bulunan bir şahıs tarafından sokak ortasında silahla vuruldu. Yaralanan 2 kişi hastaneye kaldırılırken, saldırı anı kameraya yansıdı.