KOMEK kayıt 2024! KOMEK kayıtları ne zaman, nasıl başvurulur, kimler başvurabilir?

Konya Büyükşehir Belediyesi Meslek Edindirme Kursları (KOMEK), 2024 yaz dönemi için yetişkinlere yönelik kurs kayıtlarını başlattı. Birçok kişiye yeni beceriler kazandırmayı amaçlayan bu kurslar, çeşitli branşlarda eğitim sunacak. Bu bağlamda 'KOMEK 2024 kayıt tarihi' veya 'KOMEK başvuru 2024' gibi konu başlıkları arama motorlarında araştırılıyor. Peki, KOMEK kayıt 2024! KOMEK kayıtları ne zaman, nasıl başvurulur, kimler başvurabilir? İşte, KOMEK 2024 kayıtları!

Konya Büyükşehir Belediyesi Meslek Edindirme Kursları (KOMEK), 2024 yaz dönemi için yetişkinlere yönelik kurs kayıtlarını açtı. Birçok kişiye yeni yetenekler kazandırmayı hedefleyen bu kurslar, çeşitli alanlarda eğitimler sunacak. Bu çerçevede, 'KOMEK 2024 kayıt tarihi' veya 'KOMEK başvuru 2024' gibi başlıklar arama motorlarında sıkça aratılıyor. Peki, KOMEK kayıt 2024 ne zaman ve nasıl yapılır? Kimler başvurabilir? İşte, KOMEK 2024 kayıtları hakkında bilmeniz gerekenler!

KOMEK kayıt 2024! KOMEK kayıtları ne zaman, nasıl başvurulur, kimler başvurabilir?

KOMEK KAYITLARI NE ZAMAN 2024? KOMEK KAYIT TARİHİ 2024!

Yetişkinler için KOMEK yaz dönemi kurs kayıtları 4 Haziran'da başladı ve 11 Haziran 2024'e kadar devam edecek. Başvurular, KOMEK'in resmi web sitesi olan komek.org.tr üzerinden online olarak gerçekleştirilecek.

KOMEK'E NASIL KAYIT OLUNUR?

KOMEK yaz kurslarına kayıt olmak oldukça kolay ve erişilebilir. İşte adım adım başvuru süreci:

KOMEK KAYDI İÇİN YAPMANIZ GEREKENLER;

Tarayıcınıza "KOMEK" yazarak arama yapabilir veya doğrudan KOMEK’in resmi web sitesine gidebilirsiniz.

KOMEK WEB SİTESİNE GİTMEK İÇİN TIKLAYINIZ.

Web sitesindeki "Kayıt" veya "Yeni Kayıt" sekmesine tıklayarak kayıt formuna ulaşabilirsiniz. Bu formda adınız, soyadınız, T.C. kimlik numaranız, doğum tarihiniz, iletişim bilgileriniz (telefon, e-posta) ve ikametgah bilgileriniz gibi bilgileri eksiksiz doldurmanız gerekmektedir.

Formu doldurduktan sonra, katılmak istediğiniz kursu seçmeniz gerekmektedir. KOMEK, mefruşattan dil eğitimine, bilgisayar kullanımından mutfak sanatlarına kadar birçok farklı branşta kurslar sunmaktadır. İlgi alanlarınıza ve yeteneklerinize uygun kursu seçmeniz önemlidir.

Kayıt işlemini tamamladıktan sonra, başvurunuz sistem üzerinden onaylanacaktır. Onay sürecinin ardından, kayıt olduğunuz kursun başlama tarihi, saati ve yeri hakkında bilgilendirme yapılacaktır. Bu bilgilendirme genellikle e-posta veya SMS yoluyla sağlanır.

Belirtilen tarih ve saatte kursa katılım sağlamanız yeterlidir. Kursa katılım sırasında gerekli malzemeler ve diğer detaylar size önceden bildirilir.

KOMEK'E KİMLER BAŞVURABİLİR?

Her yıl düzenlenen Genç KOMEK Yaz Okulu Eğitimleri kayıtları ise 11-25 Haziran 2024 tarihleri arasında alınacak. 7-14 yaş arası öğrenciler için düzenlenen bu program, yaz dönemi boyunca devam edecektir. Yetişkinler için belirli kurs merkezlerinde eğitimler sürecek olup, yaz dönemi boyunca spor ve yüzme seansları aktif olmayacaktır.

KOMEK kayıt 2024! KOMEK kayıtları ne zaman, nasıl başvurulur, kimler başvurabilir? ile ilgili etiketler Konya
GÜNÜN VİDEOSU

Virajı alamadı yoldan düştü... Of’taki kaza sabah ortaya çıktı

Trabzon'un Of ilçesine bağlı Kıyıboyu Mahallesi’nde Harun Şengül’ün (68) kullandığı araç şarampole yuvarlandı. Gece saatlerinde meydana gelen kazada şengül'ün yokuşu çıkarken viraja yaklaşınca direksiyon hakimiyetini kaybetmesi sonucu meydana geldiği öğrenildi. Sabah havanın aydınlanması ile ortaya çıkan kazada araç sürücüsü hayatını kaybetti.